Frejas rūnas

Беркано

7 %%HITS%% 7
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-24 17:54:33 2022-01-24 17:54:33

Berkano rūnu ārstēšana iesācējiem

BERKANA - Lielās Mātes rune un līdz ar to galvenokārt auglības rune. Tā arī aizsargā, aizsargā un aizsargā visas slēgtās telpas - mājas vai tempļus. Viņas izskats rūnu ierakstā nozīmē to, ka jūs vēlaties mieru, labestību un harmoniju ģimenē. Roka uzrakstā tā ir sievišķīga, barojoša un sievietes audzināšana.

PIEMĒROŠANA

Par auglību.

Lai aizsargātu.

Lai uzturētu mieru un harmoniju ģimenē.

Par ideju iemiesojumu dzīvē.

Norādīt noteiktu tipu sievieti roka uzrakstā.

Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛒᛖᚱᚲᚨᚾᛟ

ᛒᛖᚱᚲᚨᚾᛟ

Fúthork rūnas:

berkano -  BERKANO   - ᛒᛖᚱᚲᚨᚾᛟ - Rūnu raksturs BERKANO -
Rūna formula (rūnu kombinācija): BERKANO

Burkana (Berkano) (ᛒ) ir astoņpadsmitā Futhark renes. Runas nosaukums ir "bērzs", "bērza zars".

Bērzs, dzīvīgums, sieviete, māte, ģimene, aizsardzība, pārtika. Kluss, bet spēcīgs spēks, kas pārvieto pasauli ap mums. Ļauj plānus un idejas īstenot agrīnā stadijā, tos attīstīt un neļauj procesam apstāties.

Auglība, augšana. Jauna. Noderīga mīlestības, draudzības, ģimenes dzimšanas vai atdzimšanas laikā. Viņas īpašības ir rūpes, līdzjūtība. To izmanto visur, kur nepieciešama izaugsme (veselība, mīlestība, draudzība, bērnība) attīra personas dzīvesvietu un auru.


3-Rūnascript
Berkano-Ehwaz-Raidho

Definīcija rūna vērtība ‹Berkano› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Berkano (berkano)

Plāns, iedomājieties nākotni atsevišķos plānos, jau esošā pieraduma vēnā un jau nobriedušā turpinājumā. Ideāls laiks ārstēšanai un rehabilitācijai, kā arī grūtniecības un bērnu audzināšanai, pēdējo var uzskatīt par daudz plašāku - izglītot savu vidi tradicionālo vērtību vai vajadzīgo principu virzienā. Un grūtniecība ir kaut ko jaunu, nepieciešamu, bet līdz šim rūpīgi slēpta no citu acīm (dažreiz pat no jūsu, tas ir, dzīvo zemapziņā).

Berkano pretējā pozīcijā

Tīrīšana, atbrīvošanās no hroniskām problēmām, veciem ieradumiem un rakstura iezīmēm tagad ir labs laiks. Uzskatot, ka jūsu rīcība un plāni tagad lielā mērā balstās uz pagātni un reiz bija vajadzīgi, bet ne tagad. Ideāls laiks, lai risinātu pagātnes plānus un vēlmes, atcerēties, kāpēc viņi radās, un, ja jums ir nepieciešams pielāgot to realizāciju jaunajos apstākļos.

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-24 17:54:33 (GMT)