Frejas rūnas

Кеназ

12 %%HITS%% 12
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-26 13:57:10 2021-10-26 13:57:10

Ārstēšana no rūnas Kenaz iesācējiem

KANO ir vēl viens ugunsgrēks, bet, atšķirībā no FEU, tas simbolizē labu, paklausīgo Uguns elementu, kas dod jums spējas un gribu radošai darbībai. Tas ir rune māksliniekiem un viņu kuģu meistariem. No viņas ir lietojums, kad runa ir par radošumu vai estētiskiem jautājumiem, kas ir ļoti svarīgi personai, kas uzrakstījusi rūnu uzrakstu. Šis simbols arī kontrolē burvju efektu. Viņa ir pakļauta kaislībai, iekārei un seksam kā uguns elementa pazīmēm.

PIEMĒROŠANA

Lai uzlabotu burvju uzrakstu burvju spēku.

Dziedināšanai, fiziskajai veselībai.

Par mīlestību, spēcīgām un kaislīgām attiecībām.

Lai sāktu kaut ko jaunu.

Lai meklētu lietas un nepieciešamo informāciju


Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚲᛖᚾᚨᛉ

ᚲᛖᚾᚨᛉ

Fúthork rūnas:

kenaz -  KENAZ   - ᚲᛖᚾᚨᛉ - Rūnu raksturs KENAZ -
Rūna formula (rūnu kombinācija): KENAZ

Kenaz (ᚲ) (senā vācu Kauna - "lāpas", anglosaksa. Cen, senais skandāls. Kaun - "mēris") ir sestās pazīmes seno vācu, anglosakšu un skandināvu roka burtiem. Iespējams, atgriežas pie Ziemeļu uc zīmes vai latīņu zīmes C

Uguns ir tik spilgts un spilgts kā lāpas liesma. Deglis, kas palīdz apgaismot ceļu un identificēt briesmas. Aizsargā vērtības - dzīvi, veselību, godu utt. Šis rune ir Gara apgaismojums. Kano aicina būt modriem un piesardzīgiem, uzsver un atklāj lietas būtību.

Nepieciešama modrība. Tas palīdz atklāt un izskaidrot lietu būtību, to patieso nozīmi. Ar rune palīdzību nākas gūt ieskatu, izpratni, radošumu, veselību, jaunu mīlestību.


3-Rūnascript
Kenaz-Ehwaz-Nauthiz

Definīcija rūna vērtība ‹Kenaz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Kenaz (kenaz)

Aktivitāti, radošumu, iemīlēties, atklāt un realizēt savas slēptos talantus un spējas! Ir ārkārtīgi svarīgi, lai būtu sajūta par iekšējo uzticību tam, kas tiek darīts, un paša aizraušanās ar to, kas notiek. Kāda veida apsēstība ir pieļaujama. Mēģiniet aplūkot lietas plašākas un daudzsološākas.

Kenaz pretējā pozīcijā

Nomierinieties, pazeminiet entuziasmu un emocionalitāti, klausieties citus, paskatieties uz ārpasauli un tās patieso seju. Ļaujiet sev mazliet atdalīties un atteikties no situācijas, nekrāsojot savas vēlmes un prioritātes. Vienā gadījumā koncentrējiet visu savu potenciālu vienā punktā.

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-26 13:57:10 (GMT)