Frejas rūnas

Наутиз

20 %%HITS%% 20
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-24 16:43:40 2022-01-24 16:43:40

Rūna Nautyz interpretācija iesācējiem

Šis rune ir divkāršs. Jums tas jāpatur prātā, veidojot runas uzrakstu. NAUTIZ simbolizē nelaimi un skumjas un vienlaikus atbrīvo no viņiem. Ar gribas spēku, piespiežot izmantot šo rune palīdzību, ir iespējams, pateicoties izpratnei un pasaulīgajai gudrībai, mainīt likteni. Īslandiešu mīlestības burvībā tai ir milzīga vara un personificē vajadzības un vēlmes, kas liek jums meklēt mīļoto.

PIEMĒROŠANA

Pārvarēt skumjas.

Lai sasniegtu savus mērķus.

Lai aizsargātu.

Lai atrastu mīļoto - mīlestības burvju.

Piesaistīt mīlas lietu.

Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚾᚨᚢᚦᛁᛉ

ᚾᚨᚢᚦᛁᛉ

Fúthork rūnas:

nauthiz -  NAUTHIZ   - ᚾᚨᚢᛏᛁᛉ - Rūnu raksturs NAUTHIZ -
Rūna formula (rūnu kombinācija): NAUTHIZ

Nautise (Nauđiz, Nauthiz, Nauthiz, Naudhiz, ᚾ) ir vecākā Futhark desmitā rune. Burtiskā tulkošana ir "vajadzība". Pirms tam seko Hagalazs Isaz. Anglosakšu un norvēģu Naušr. Visās šajās valodās tas nozīmē "vajadzību". Viņa, piemēram, sniedza vārdu angļu valodā Need (need).

Piespiešana. Nepieciešama palīdzība. Piešķir spēku un atbalstu kritiskā situācijā. Fleece dod to, kas patiešām ir nepieciešams - spēja izdzīvot un attīstīties sarežģītos apstākļos, tādējādi atlaidoties. Runa aicina mācīties sevi un spēt izmantot jūsu neizsīkstošos spēkus krīzes brīdī.

Rune of compulsion. Tas liek personai mainīt un apzināties kļūdainas darbības, tādējādi palīdzot izkļūt no krīzes situācijas. Palīdzēs vajadzību un atbalstu grūtos laikos. Lieto ārstēšanā, jo tas liek cilvēka organismam aktīvi cīnīties ar šo slimību.


3-Rūnascript
Nauthiz-Ansuz-Uruz

Definīcija rūna vērtība ‹Nauthiz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Nauthiz (nauthiz)

Tagad mērķis ir galvenais. Izveidoto realizācijas nosacījumu pieņemšana, kas noved pie šī mērķa sasniegšanas. Ticība, ka mērķis tiks sasniegts. Kontrolējiet spēju maldināt un "apreibināt" jūs.

Nauthiz pretējā pozīcijā

Kontrolējiet nepieklājības stāvokli, iekšējos konfliktus, neizpildītās vēlmes. Šim stāvoklim nepieciešama atļauja un visbiežāk .

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-24 16:43:40 (GMT)