Frejas rūnas

Отала

1 %%HITS%% 1
Lapa pievienota (rediģēta) 2020-09-20 10:10:12 2020-09-20 10:10:12
othala -  OTHALA   - ᛟᛏᚨᛚᚨ - Rūnu raksturs OTHALA -

ᛟᚦᚨᛚᚨ

ᚩᚦᚨᛚᚨ

Rūna formula (rūnu kombinācija): OTHALA

Odal (Otal, Otila) (ᛟ) (senā ģermāņu þila - "ģints", "Anglo-Sax. Oeþel") - Vecā ģermāņu 23. rune, anglosakšu un skandināvu roka alfabēta 23. rune. Iespējams, ka gotiskā zīme othal () var pacelties uz šo rune, bet tās grieķu izcelsme nav izslēgta. Rune pati, iespējams, ir aizsākusi vai nu Ziemeļu etrusku vai grieķu omega.

Māja, ģimene. Īpašums Fleece garīgais un materiālais mantojums. Palīdz mīlēt, saprast un mīlēt tuviniekus. īpašuma aizsardzība.

Runa Otilija ir mājas, dzimtenes, robežu rune. To izmanto visos cilvēka dzīves gadījumos, kas saistīti ar viņa īpašumu, viņa īpašumu robežām. Un tas ir ne tikai ģints materiālais mantojums, bet arī tās tradīcijas, cilšu garīgais potenciāls, radošās spējas. Tas palīdz iegūt īpašumu un nostiprināt viņu mājas vidi.
Runa Othala interpretācija iesācējiem

Othala ir īpašums, kas jums pieder senču zemēm vai kam ir iedzimtas iezīmes. Šī rune saglabā zemestrīces attieksmi.

PIEMĒROŠANA

Kopā ar Feu - naudas izteiksmē.

Izmantojiet to, ja jūs uztraucaties par vecāka gadagājuma cilvēku veselību.

Lai aizsargātu īpašumu.3-Rūnascript
Ansuz-Othala-Thurisaz

Definīcija rūna vērtība ‹Othala› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Othala (othala)

Skaidri ņemiet neatkarības pozīciju (pašpietiekamību) visos aspektos - paļauties tikai uz sevi un savām spējām iesaistīt citus cilvēkus savā dzīvē. Skaidri ierobežojiet situācijas teritoriju, problēmas, savu dzīvi - un nepārkāpiet tās kapelas. Tajā pašā laikā, “robežās”, paņem visu, kas ir par sevi, un ir atbildīgs par to, kas notiek. "Ārzemēs" nav ne jūsu uzņēmums, ne jūsu īpašums!

Othala pretējā pozīcijā

Pārdomājiet, kāda veida jūs ticat, kāda forma vai loma jūs esat pieradusi būt - visticamāk, vecais vairs nav efektīvs un prasa pārskatīšanu. Un pārdomājiet savas atbildības ierobežojumu jēdzienu - tie var būt vairāk vai mazāk.

 

Russian English

Disclaimer-lv

© 2017-2020 attfreya.lv 2020-09-20 10:10:12 (GMT)