Frejas rūnas

Перто

20 %%HITS%% 20
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-24 18:06:46 2022-01-24 18:06:46
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛈᛖᚱᚦᚱᛟ

ᛈᛖᚱᚦᚱᛟ

Fúthork rūnas:

perthro -  PERTHRO   - ᛈᛖᚱᛏᛟ - Rūnu raksturs PERTHRO -
Rūna formula (rūnu kombinācija): PERTHRO

Pērta (ᛈ) - rune, kas nozīmē skaņu "n" vecākā futarka, kas nav atrodama jaunākajā futarka. Anglosakšu runas dzejā, ko sauc par peorð

Burvju Rune. Netieši Tiks atvērts viss, kas ir nepārprotams. Viss, kas ir slēpts, ir slēpts. Transformācijas enerģija nodrošina spēku un stabilitāti. Palīdz personai viņa centienos neizdarīt kļūdainas darbības. Palīdz nodot vārtiem uz jauno.

Tas ir viss noslēpums, intīms, mantojums no jūsu priekštečiem un atrodas zemapziņā. Tas ir individualitātes spēks, kas palīdz cilvēkam sevi atklāt. Fleece atklāj notiekošo cēloņu un seku procesu. Var dot impulsu plānu un ideju attīstībai. Izmantojiet šo rune piesardzīgi. Tas ir karma. Nezinot par viņu iedzimtību un karmiskajiem uzdevumiem, var tikt izmantota vardra rune ļaunprātīga izmantošana. Tas palīdz mīlēt talismānus un ārstēt slimības, jo īpaši neauglību.


3-Rūnascript
Raidho-Perthro-Ehwaz

Definīcija rūna vērtība ‹Perthro› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Perthro (perthro)

Laiks vai nu paplašināt savu likteni, realizējot situāciju, ir daudz plašāks, nekā šķiet pirmajā acu uzmetienā - un saņem neparedzētus ieguvumus. Vai, lai sašaurinātu situāciju, lai netiktu izšķērdēta vara un neizmantotu naudu. Tomēr nesamaziniet situāciju mākslīgi - jūs varat nokļūt pagātnē. Un nezaudējiet mākslīgi - tas var nebūt pietiekami daudz naudas un spēka.

Perthro pretējā pozīcijā

Jums ir slēgtas jaunu sākumu iespējas, ceļojumi, jauni dzīves posmi. Fakts ir tāds, ka jūsu dzīvē tas tagad nav realizēts. Pagātne neļauj jums iet - risiniet to pēc iespējas labāk.

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-24 18:06:46 (GMT)