Frejas rūnas

Тейваз

23 %%HITS%% 23
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-24 16:52:51 2022-01-24 16:52:51

ᛏᛁᚹᚨᛉ

Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛏᛁᚹᚨᛉ

ᛏᛁᚹᚨᛉ

Fúthork rūnas:

tiwaz -  TIWAZ   - ᛏᛖᛃᚹᚨᛉ - Rūnu raksturs TIWAZ -
Rūna formula (rūnu kombinācija): TIWAZ

Tivac (Teivaz, ᛏ) ir vecākā Futhark septiņpadsmitā rune. Nozīme - karavīrs, dievs Tūrs,

Warrior. Uzvara Aizsargājošs rune. Varu, panākumu un vīrišķības un taisnīguma rune. Darbība, ko rada kaislība. Izmanto, ja nepieciešams, lai kvalitatīvi un nevainojami atrisinātu situāciju, lai iegūtu uzvaru. Palielina spēku un izturību.

Rune dod spēku un gribu uzvarēt. Izmanto, lai veiksmīgi pabeigtu jebkuru uzņēmumu. Tas palīdz sekot izvēlētajam ceļam, lai pārvarētu visus šķēršļus. Tas ir karavīrs, kas vada "godīgu cīņu". Palīdz ar drosmi un neatlaidību.


3-Rūnascript
Tiwaz-Isa-Wunjo

Definīcija rūna vērtība ‹Tiwaz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Tiwaz (tiwaz)

Koncentrējieties uz tagadni, uz iekšējo prasību, lai sasniegtu mērķi - neatkarīgi no tā. Nesamaziniet joslu - jūsu īstenošanas līmeni. Izslēdziet visas šaubas un upurējiet neērtības un neapmierinātību, bailes un jutīgās vēlmes. Tagad ir svarīgi cīnīties, pārbaudīt sevi pie “augšējās robežas”, lai parādītu labāko un nepieciešamo mērķa sasniegšanai. Varbūt jums ir nepieciešams ziedot kaut ko un izplatīt kaut ko ļoti vērtīgu - pirmkārt, tas ir novecojis, un, otrkārt, tā ir cena par saņemto. Atbrīvojoties no novecojušās formas, parādiet savu patieso būtību un iegūstiet jaunu formu.

Tiwaz pretējā pozīcijā

Nosakiet, kādus slēptos spēkus un talantus jūs varat slēpties un var palīdzēt situācijā. Lai to izdarītu, jums ir jāiegulda enerģija un tērēt daudz enerģijas, bieži vien bez acīmredzamiem panākumiem. Un ir divi iespējamie rezultāti. Pirmkārt, jūs cīnīsieties kā zivis pret ledu, bet neko nesasniegsiet, jo jūs paļauties uz iepriekšējām spējām un novecojušajām formām. Un spēki patiešām tiks veltīti veltīgi, bez rezultātiem. Otrs ir tas, ka jūs lauzt ledu, izjūkat ierasto formu un uzvedības robežas un kļūstat atšķirīgas, sasniedziet to, ko jūs centāties.

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-24 16:52:51 (GMT)