Frejas rūnas

Хагалаз

14 %%HITS%% 14
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-11-30 21:29:15 2021-11-30 21:29:15

Runa Hagalaz interpretācija iesācējiem


HAGALL semantiskā slodze maģijā ir ļoti atšķirīga no tā, kas tai piešķirta zīlēšanā. Kad zīlēšana, šis rune norāda uz kaitinošu kavēšanos, bet ne stagnāciju. Maģijā viņa runā par progresīvu attīstību, lēnu, bet pārliecinošu, noteiktā laika posmā. Tās lokalizācija laikā palielinās jūsu drošību un pasargās jūs no negatīvi lādētas enerģijas iebrukuma.

PIEMĒROŠANA

Lai aizsargātu.

Lai veiksmi smaidu uz jums.

Lai iegūtu lielāku pārliecību, ka paredzētajā laikā jūs sasniegsiet vēlamo.

Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚺᚨᚷᚨᛚᚨᛉ

ᚺᚨᚷᚨᛚᚨᛉ

Fúthork rūnas:

hagalaz -  HAGALAZ   - ᚺᚨᚷᚨᛚᚨᛉ - Rūnu raksturs HAGALAZ -
Rūna formula (rūnu kombinācija): HAGALAZ

Hagalaz (ᚺ) ir Elder Futhark devītais rune. Runu nosaukums ir krusa, "nāve", iznīcināšana.

Iznīcināšana. Lai izveidotu jaunu vajadzību iznīcināt veco. Notiek tīrīšana. Trūkumi tiek noņemti. Iznīcina visus traucējumus, kas atrodas ceļā. Pērkona negaiss, vētra, krusa - zaudējis līdzsvaru. Fleece pārvērš nelabvēlīgos apstākļus labvēlīgos apstākļos.

Fleece palīdz izkļūt no "apburto loku". Tas iznīcina šķēršļus un paver ceļu pārmaiņām apstākļos vai jebkurā gadījumā labākā situācijā. Izmanto aktīvai aizsardzībai. Ir jāstrādā ar viņu uzmanīgi - spēcīga destruktīva enerģija.


3-Rūnascript
Ansuz-Hagalaz-Gebo

Definīcija rūna vērtība ‹Hagalaz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Hagalaz (hagalaz)

Uzticies tam, kas notiek. Aizmirstiet plānu un kontroles specifiku. Atcerieties galīgo mērķi un sekojiet izmaiņām. Tagad ir svarīgi, lai nebaidītos, neuztraucieties, neplānojiet - vienīgais veids, kā jūs varat pieņemt jauno.

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-11-30 21:29:15 (GMT)