Frejas rūnas

Эваз

36 %%HITS%% 36
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-11-30 20:37:34 2021-11-30 20:37:34

ᛖᚺᚹᚨᛉ

Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛖᚺᚹᚨᛉ

ᛖᚺᚹᚨᛉ

Fúthork rūnas:

ehwaz -  EHWAZ   - ᛖᚹᚨᛉ - Rūnu raksturs EHWAZ -
Rūna formula (rūnu kombinācija): EHWAZ

Evaz (Ehwaz) (ᛖ) - vecākā Futhark deviņpadsmitais rune. Runas nosaukums nozīmē "zirgs", "dvīņi", "uzticība", "uzticība", "kustība uz mērķi". Kustība kā progress.

Fleece attīstība. Simbols ir Odina zirgs, Slaipnirs. Draudzība, komunikācija, dievu gribas diriģents. Dod iespēju sazināties un sadarboties. Sinhronizē personas ārējos faktorus un iekšējo noskaņojumu. Evaz - ir godīgs vējš un brīnums, kas palīdz veidot attiecības.

Runa Evaz - kustība, kopīgs darbs ar kādu. Dvēseles un ķermeņa attiecības. Vienlīdzīga vīriešu un sieviešu partnerība, kas darbojas ne tikai fiziskajā, bet arī garīgajā un garīgajā līmenī.
Fleece nodrošina komunikāciju un komunikāciju par visiem plāniem. Palīdz un veicina harmoniskas un dinamiskas jebkuras situācijas atrisināšanu.


3-Rūnascript
Ehwaz-Hagalaz-Wunjo

Definīcija rūna vērtība ‹Ehwaz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Ehwaz (ehwaz)

Meklējiet harmoniju, savstarpēju sapratni un kopīgu mērķi attiecībās ar citiem un sevī. Ir ārkārtīgi svarīgi noteikt, kas jūs savieno, kas ļauj jums būt kopā, kas ir kopīgs. Un indivīds, atvienojot atcelt vēlāk. Ja jums ir nepieciešams ceļot - pārliecinieties, ka jūtat vēlmi ceļot un atrast vienu (vai to), kas jūs vedīs un vadīs.

Ehwaz pretējā pozīcijā

Split. Jums tagad ir ārkārtīgi svarīgi saprast, kas jūs un pretējo pusi kopā. Jūs, visticamāk, atrodaties konfliktā, pārpratumos, sliktā luck. Bet galvenais ir tas, ka jums ir kopīgs mērķis, bet jūs nepiekrītat, kā to īstenot - jūsu ambīcijas, prasības un idejas jums liedz. Doties atpakaļ uz mērķi.

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-11-30 20:37:34 (GMT)