Frejas rūnas

25 %%HITS%% 25
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-26 15:41:59 2021-10-26 15:41:59

ᚠᛖᚺᚢ


Rūna Fehu ārstēšana iesācējiem

Fehu simbolizē ugunsgrēka primāro, neierobežoto elementu. Viņa enerģija ir salīdzināma ar lielā sprādziena enerģiju un zibens, kas pārsteidz tuksnesī. Tas ir ģenerējošais spēks primitīvākajā līmenī. Viņa enerģija nezina nekādu ierobežojumu, un ar burvju noslēpumiem tā ir ļoti noderīga ātru un radikālu pārmaiņu veikšanai.

PIEMĒROŠANA

Lai paātrinātu pāreju uz nākamo posmu, izmantojiet to pēc "pakārtotajām" rūnas jūsu skropstu uzrakstā.

Palielināt naudas bagātību.

Lai aizsargātu vērtīgus priekšmetus.

Tas ir sūtītāja rune: izmantojiet to, lai nosūtītu savu enerģiju vai rune enerģiju uz ārpusi, radošās sfērās.

Rūnu raksts -

Rūnu raksti ir komplekss apzīmējums dažādās kultūrās lietotiem alfabētiem. Populārākajā izpratnē tas ir skandināvu un citu ģermāņu tautu lietots raksts agrajos viduslaikos. Pie citas grupas pieder tjurku un ungāru rūnas. Pirmās rūnas Skandināvijā - 16 zīmju alfabēts, - radies kur aptuveni m.e. III gs. vidū. Šīs zīmes atrastas apmēram uz 200 artefaktiem.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Rūnu_raksts
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚠᛖᚺᚢ

ᚠᛖᚺᚢ

Fúthork rūnas:

fehu -  FEHU   - ᚠ - Rūnu raksturs FEHU -
 
(29) ᚠᚢᚦᚨᚱᚲ  
29
 
(25) ᚠ  
25

Rūna formula (rūnu kombinācija): FEHU

Fehu vai Feu (ᚠ) ir pirmais vecākā Futhark rune un pirmā atta pirmā rune, kas veltīta auglības dievam Freiram un mīlestības dievietei Freijai. Runas nosaukums nozīmē liellopus kā labklājības, labklājības un labklājības simbolu.

Labklājības, garīgās un materiālās bagātības simbols. Fleece palīdz izkļūt no vajadzības, bet ar garīgo komfortu, nevis par katru cenu. Šādā gadījumā Feu palīdz personai izlemt, ko pieņemt un ko atteikties.

Īpašums, gan materiāls, gan radošs. To var izmantot arī, lai iegādātos īpašumu un naudu. Bet, ja tiek izmantota maldināšana, rune spekulācijas nedarbojas. Lai rune darbotos, ir nepieciešami personiskie izgudrojumi, centieni un jauna pieeja mērķim. To izmanto ārstēšanā, mīlestības sazvērestībā (galvenokārt seksuālās attiecībās), jo tā ir arī bagātība. Tas jums palīdzēs, tas palīdzēs atrisināt situāciju pareizi un pasargās no kļūdām.


3-Rūnascript
Fehu-Ehwaz-Hagalaz

Definīcija rūna vērtība ‹Fehu› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Fehu (fehu)

Pieņemt to, kas dots, protams, pateikties, lai iegūtu pēc iespējas lielāku prieku, izmantot to, kas tika saņemts ātri un pilnībā, ticēt tam, kas notiek, - vienkārši nav cita.

Fehu pretējā pozīcijā

Tērē, atbrīvojieties no āķa līdz pašreizējiem priekiem, iet pie nākotnes, ticiet tam, kas notiek, piemēram, “viss plūst, viss mainās, viss ir īslaicīgs un īslaicīgs”. Meklējiet spēku, kas viss ir organizējis.

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-26 15:41:59 (GMT)