Frejas rūnas

ᚠᛖᚺᚢ

14 %%HITS%% 14
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-07-26 15:48:33 2021-07-26 15:48:33
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚠᛖᚺᚢ

ᚠᛖᚺᚢ

Fúthork rūnas:

fehu -  FEHU   - ᚠᛖᚺᚢ - Rūnu raksturs FEHU -
Rūna formula (rūnu kombinācija): FEHU

Fehu vai Feu (ᚠ) ir pirmais vecākā Futhark rune un pirmā atta pirmā rune, kas veltīta auglības dievam Freiram un mīlestības dievietei Freijai. Runas nosaukums nozīmē liellopus kā labklājības, labklājības un labklājības simbolu.

Labklājības, garīgās un materiālās bagātības simbols. Fleece palīdz izkļūt no vajadzības, bet ar garīgo komfortu, nevis par katru cenu. Šādā gadījumā Feu palīdz personai izlemt, ko pieņemt un ko atteikties.

Īpašums, gan materiāls, gan radošs. To var izmantot arī, lai iegādātos īpašumu un naudu. Bet, ja tiek izmantota maldināšana, rune spekulācijas nedarbojas. Lai rune darbotos, ir nepieciešami personiskie izgudrojumi, centieni un jauna pieeja mērķim. To izmanto ārstēšanā, mīlestības sazvērestībā (galvenokārt seksuālās attiecībās), jo tā ir arī bagātība. Tas jums palīdzēs, tas palīdzēs atrisināt situāciju pareizi un pasargās no kļūdām.


3-Rūnascript
Fehu-Ehwaz-Hagalaz

Definīcija rūna vērtība ‹Fehu› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Fehu (fehu)

Pieņemt to, kas dots, protams, pateikties, lai iegūtu pēc iespējas lielāku prieku, izmantot to, kas tika saņemts ātri un pilnībā, ticēt tam, kas notiek, - vienkārši nav cita.

Fehu pretējā pozīcijā

Tērē, atbrīvojieties no āķa līdz pašreizējiem priekiem, iet pie nākotnes, ticiet tam, kas notiek, piemēram, “viss plūst, viss mainās, viss ir īslaicīgs un īslaicīgs”. Meklējiet spēku, kas viss ir organizējis.

 


Russian English
attfreyarunes
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-07-26 15:48:32 (GMT)