Frejas rūnas

33 %%HITS%% 33
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-21 06:06:24 2022-01-21 06:06:24

ᚢ - Uruz : FIRST CREATED POWER.

Primitīva vitalitāte. Iekšējā spēka rune, kas simbolizē jaunas dzīves dzimšanu. Dod personai jaunu pieplūdumu. Fleece uzlabo spēju un spēju koncentrāciju, kas ļauj personai pielikt pūles. <br> <br> Attiecas uz to, kur nepieciešama jūsu aktivitāte un personīgais spēks. Labvēlīga ārstēšanai, jo tā palielina Jūsu enerģijas un ķermeņa izturību. Palīdzēs stiprināt draudzību un mīlestību. Fleece arī ir labvēlīga grūtību pārvarēšanai.


Rūnu raksts -

Rūnu raksti ir komplekss apzīmējums dažādās kultūrās lietotiem alfabētiem. Populārākajā izpratnē tas ir skandināvu un citu ģermāņu tautu lietots raksts agrajos viduslaikos. Pie citas grupas pieder tjurku un ungāru rūnas. Pirmās rūnas Skandināvijā - 16 zīmju alfabēts, - radies kur aptuveni m.e. III gs. vidū. Šīs zīmes atrastas apmēram uz 200 artefaktiem.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Rūnu_raksts
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚢᚱᚢᛉ

ᚢᚱᚢᛉ

Fúthork rūnas:

uruz -  URUZ   - ᚢ - Rūnu raksturs URUZ -
 
(8) ᛚᚨᚷᚢᛉ  
8
 
(29) ᚠᚢᚦᚨᚱᚲ  
29
 
(184) ᚨᚾᛋᚢᛉ  
184
 
(26) ᚢᚱ  
26
 
(14) ᚠᛖᚺᚢ  
14
 
(11) ᛚᚨᚷᚢ  
11
 
(21) ᚦᚢᚱᛁᛋᚨᛉ  
21
 
(13) ᚾᚨᚢᚦᛁᛉ  
13
 
(11) ᚢᚱᚢᛉ  
11
 
(33) ᚢ  
33

Rūna formula (rūnu kombinācija): URUZ

Uruz (ᚢ) ir vecākā Futhark otrā rune. Runas nosaukums nāk no vārda "primitīvs vērsis".

Primitīva vitalitāte. Iekšējā spēka rune, kas simbolizē jaunas dzīves dzimšanu. Dod personai jaunu pieplūdumu. Fleece uzlabo spēju un spēju koncentrāciju, kas ļauj personai pielikt pūles.

Attiecas uz to, kur nepieciešama jūsu aktivitāte un personīgais spēks. Labvēlīga ārstēšanai, jo tā palielina Jūsu enerģijas un ķermeņa izturību. Palīdzēs stiprināt draudzību un mīlestību. Fleece arī ir labvēlīga grūtību pārvarēšanai.


3-Rūnascript
Uruz-Raidho-Algiz

Definīcija rūna vērtība ‹Uruz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Uruz (uruz)

Vēlēšanās, rīcība, pārliecība, seksuāla darbība. Efektīva veselīga egoisms un vēlme noliegt novecojušos.

Uruz pretējā pozīcijā

Palēniniet impulsus, lai kaut ko mainītu un kaut ko gribētu, kaut ko ietekmēt un kaut ko iznīcinātu, nav īstais laiks. Ierobežojiet sevi, nosakiet patiesās brīvības robežas un ietekmēt un rīkoties, meklējot neapmierinātību ar sevi un situāciju. Tagad esiet "klusāks par ūdeni, zem zāliena."

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-21 06:06:24 (GMT)