Frejas rūnas

40 %%HITS%% 40
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-24 16:26:47 2022-01-24 16:26:47

Rūna Thurisaz interpretācija iesācējiem

TURISAZ ir kosmisks spēks, kas vērsts uz aizsardzību. Viņa personificē Mjollnir, Thor āmuru. Šo apziņu neierobežo apziņas sistēma. Tas ir piemērotā spēka iemiesojums. Šī rūna ir īpaši noderīga kombinācijā ar Feu, Kano, Soulo, Uruz un Berkan - TURISAZ spēks spēj virzīt savu enerģiju. Palūdziet viņas palīdzību, kad jums ir nepieciešams maz pūļu, lai iegūtu lietas.

PIEMĒROŠANA

Lai sāktu kaut ko jaunu.

Izmantojiet to, kad jums ir nepieciešama veiksme vai kad apstākļi ir ārpus jūsu kontroles.

Aizstāvībai vai aizstāvībai.

Lai nomierinātu ienaidniekus vai pārvarētu pretestību.

Par mīlestības burvju.

Rūnu raksts -

Rūnu raksti ir komplekss apzīmējums dažādās kultūrās lietotiem alfabētiem. Populārākajā izpratnē tas ir skandināvu un citu ģermāņu tautu lietots raksts agrajos viduslaikos. Pie citas grupas pieder tjurku un ungāru rūnas. Pirmās rūnas Skandināvijā - 16 zīmju alfabēts, - radies kur aptuveni m.e. III gs. vidū. Šīs zīmes atrastas apmēram uz 200 artefaktiem.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Rūnu_raksts
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚦᚢᚱᛁᛋᚨᛉ

ᚦᚢᚱᛁᛋᚨᛉ

Fúthork rūnas:

thurisaz -  THURISAZ   - ᚦ - Rūnu raksturs THURISAZ -
 
(11) ᛈᛖᚱᚦᚱᚩ  
11
 
(9) ᛟᚦᚨᛚᚨ  
9
 
(12) ᛈᛖᛟᚱᚦ  
12
 
(40) ᚦ  
40
 
(8) ᛖᚦᛖᛚ  
8
 
(6) ᚩᚦᚨᛚᚨ  
6
 
(13) ᚾᚨᚢᚦᛁᛉ  
13
 
(21) ᚦᚢᚱᛁᛋᚨᛉ  
21
 
(29) ᚠᚢᚦᚨᚱᚲ  
29
 
(16) ᚦᛟᚱᚾ  
16
 
(11) ᛈᛖᚱᚦᚱᛟ  
11

Rūna formula (rūnu kombinācija): THURISAZ

Turisaz (cits skandāls. Þurs) ir mākslīgi atjaunotais Eldera Futharka trešā runa nosaukums. Īslandiešu alfabētā tas joprojām tiek saglabāts burta þ (“ērkšķis”) formā un atbilst angļu valodā th. Norāda "Tours" - milzu. Trešā rune zīme ir Þurisaz (Thurisaz). Tā tulko kā "Tours" un simbolizē Tours, goblins, troļļu milžus.

Rune Tora. Aktīva aizsardzība un tā prasa rīcības likumību. Izmanto, lai neitralizētu ienaidnieka rīcību vai naidīgu enerģiju ietekmi. Thorns milzu smaile un Thora āmurs.

Aizsardzība (fiziska, garīga, emocionāla). Palīdz koncentrēties, koncentrēt visas spējas un vēlmi pārvarēt šķēršļus. Tas darbojas ar aktīvu aizsardzību un neitralizē ienaidnieku. Palīdz pat uzvilkt gaisu.


3-Rūnascript
Thurisaz-Uruz-Raidho

Definīcija rūna vērtība ‹Thurisaz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Thurisaz (thurisaz)

Nosveriet, rūpīgi izvērtējiet, novērtējiet reālo situāciju un reālās spējas - apkārtējo cilvēku īpašības. Iemācīties būt nežēlīgiem un specifiskiem. Precīzi nosakiet mērķi un vajadzību to sasniegt, un tikai tad ieņemiet pirmo soli. Ja nepieciešams, atrodiet patrons, piesaistiet viņa atbalstu un palīdzību. Ja jūs aktīvi pārvietojat, pārtraucat un koncentrējat centienus vienā punktā un šaurā sfērā.

Thurisaz pretējā pozīcijā

Atpakaļ! Pagriezieties atpakaļ - jūs strauji tuvojas strupceļam. Sākt no paša sākuma, un dažreiz sākums ir vēlmes brīdis. Izprast savu iekšējo motivāciju, saprast pagātnes cēloņus.

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-24 16:26:47 (GMT)