Frejas rūnas

ᚦᚢᚱᛁᛋᚨᛉ

21 %%HITS%% 21
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-21 05:28:43 2022-01-21 05:28:43
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚦᚢᚱᛁᛋᚨᛉ

ᚦᚢᚱᛁᛋᚨᛉ

Fúthork rūnas:

thurisaz -  THURISAZ   - ᚦᚢᚱᛁᛋᚨᛉ - Rūnu raksturs THURISAZ -
Rūna formula (rūnu kombinācija): THURISAZ

Turisaz (cits skandāls. Þurs) ir mākslīgi atjaunotais Eldera Futharka trešā runa nosaukums. Īslandiešu alfabētā tas joprojām tiek saglabāts burta þ (“ērkšķis”) formā un atbilst angļu valodā th. Norāda "Tours" - milzu. Trešā rune zīme ir Þurisaz (Thurisaz). Tā tulko kā "Tours" un simbolizē Tours, goblins, troļļu milžus.

Rune Tora. Aktīva aizsardzība un tā prasa rīcības likumību. Izmanto, lai neitralizētu ienaidnieka rīcību vai naidīgu enerģiju ietekmi. Thorns milzu smaile un Thora āmurs.

Aizsardzība (fiziska, garīga, emocionāla). Palīdz koncentrēties, koncentrēt visas spējas un vēlmi pārvarēt šķēršļus. Tas darbojas ar aktīvu aizsardzību un neitralizē ienaidnieku. Palīdz pat uzvilkt gaisu.


3-Rūnascript
Thurisaz-Uruz-Raidho

Definīcija rūna vērtība ‹Thurisaz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Thurisaz (thurisaz)

Nosveriet, rūpīgi izvērtējiet, novērtējiet reālo situāciju un reālās spējas - apkārtējo cilvēku īpašības. Iemācīties būt nežēlīgiem un specifiskiem. Precīzi nosakiet mērķi un vajadzību to sasniegt, un tikai tad ieņemiet pirmo soli. Ja nepieciešams, atrodiet patrons, piesaistiet viņa atbalstu un palīdzību. Ja jūs aktīvi pārvietojat, pārtraucat un koncentrējat centienus vienā punktā un šaurā sfērā.

Thurisaz pretējā pozīcijā

Atpakaļ! Pagriezieties atpakaļ - jūs strauji tuvojas strupceļam. Sākt no paša sākuma, un dažreiz sākums ir vēlmes brīdis. Izprast savu iekšējo motivāciju, saprast pagātnes cēloņus.

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-21 05:28:43 (GMT)