Frejas rūnas

ᚨᚾᛋᚢᛉ

184 %%HITS%% 184
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-26 14:38:19 2021-10-26 14:38:19
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚨᚾᛋᚢᛉ

ᚨᚾᛋᚢᛉ

Fúthork rūnas:

ansuz -  ANSUZ   - ᚨᚾᛋᚢᛉ - Rūnu raksturs ANSUZ -
Rūna formula (rūnu kombinācija): ANSUZ

Ansuz (Old German - Ass, Old Scand. - Ansuz, Anglo-Sax. -O, ᚨ) ir ceturtā Futarkas rune. "Dieva" burtiskā nozīme. Viņš personificē kārtību, ko Asa uzskatīja par Norvēģijas mitoloģijas aizstāvjiem. To identificē ar vārdu, vispārējām zināšanām un Odinu, kas ieguvis zināšanas, izjūtot dzeju.

Radošā enerģija. Rune Odin. Ansuz - Dievišķo spēku palīdzība. Fleece rada iedvesmu, gribu un apņēmību, ļaujot labvēlīgi atrisināt pašreizējo situāciju un radošu pieeju un stiprināt ticību sev. Neizsīkstošs iedvesmas avots.

Palīdz radošos, izglītības procesos. Palīdz radošiem cilvēkiem, mūziķiem. Palīdz atklāt savu talantu. Tas ir iedvesmas, spēka, dievišķās palīdzības rune. Fleece palīdzēs atbrīvoties no šķēršļiem, stiprinās un virzīs jūsu enerģiju, lai atrisinātu situāciju.


3-Rūnascript
Ansuz-Nauthiz-Sowilo

Definīcija rūna vērtība ‹Ansuz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Ansuz (ansuz)

Runāt, sazināties, dot dāvanas un nebaidieties tos pieņemt. Ticiet izvēršamajā perspektīvā, absorbējiet informāciju, ļaujiet tai vadīt jūs - vai dariet to pats ar citiem. Paplašiniet savu prātu - pareizajā virzienā. Varbūt jums ir nepieciešama informācija (grāmata, dators, tabloīds). Varbūt - izpratne par jaunām perspektīvām (prezentācija, reklāma, iesaistīšanās). Varbūt - pārsniedzot problēmas un parasto "I" (runāt, sabantuy, flirtēt ...). Esiet atvērts iedvesmai un sekojiet vārdam!

Ansuz pretējā pozīcijā

Aizveriet. Neaizmirstiet iesaistīties piedāvājumā un iesaistīties dāvanā ("siers sērkšķu slazdā"). Mēģiniet apsvērt: kas jums patiešām ir vajadzīgs, kas jums būs jāmaksā un jādara. Ar jums nepatīkams, informācijas slēpšana un izkropļošana. Jūs varat atbildēt uz to pašu.

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-26 14:38:19 (GMT)