Frejas rūnas

ᚨᛚᚷᛁᛉ

10 %%HITS%% 10
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-21 05:43:26 2022-01-21 05:43:26
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚨᛚᚷᛁᛉ

ᚨᛚᚷᛁᛉ

Fúthork rūnas:

algiz -  ALGIZ   - ᚨᛚᚷᛁᛉ - Rūnu raksturs ALGIZ -
Rūna formula (rūnu kombinācija): ALGIZ

Algiz (ᛉ) ir piecpadsmitais 24 Futhark rūnu rune. Rune Algiz (reizēm Elhaz) vārds nāk no vārda "Elch" - "elk".

Dievu aizsardzība. Ietver sevis saglabāšanas instinktu. Aizsargā pret negatīvu ietekmi visos līmeņos. Zemes plaknē rune ir cilvēka ķermeņa, dvēseles un Gara aizsardzība. Stiprina auru. Palīdz sarunām. Tas palīdz atrast savu mērķi, atbrīvojas no egoisma un lepnuma.

Aizsargā prātu, ķermeni, dvēseli un garu. Tas savieno Dievu pasauli un cilvēku pasauli. Fleece palīdzēs aizsargāt auru, stiprinās noteikšanu mērķa sasniegšanā un noraida negatīvu ietekmi. Palīdz veidot aizsardzību ar prātu un radošu domu. Izveido instinktīvu izpratni par situāciju. Lūgšanu stāvoklis nāk dažādās situācijās.


3-Rūnascript
Ansuz-Laguz-Gebo

Definīcija rūna vērtība ‹Algiz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Algiz (algiz)

Jums ir ļoti interesantas funkcijas. Rūne konsultē ir ieteicams apvienot sekojošo: iekļūt konkrētā spēka klausīšanās periodā, kas spēj sniegt jums pašrealizācijas iespējas, uzzināt paša spēka īpašības dzirdes laikā un, klausoties un mācoties, atklāt jaunus veidus un iespējas. Vismaz - esiet uzmanīgi, uzmanīgi, klausieties savu intuīciju. No vienas puses, jums palīdz daži spēki ārpus jums, kas ved, aizsargā, dod iespējas. No otras puses, atklātie ceļi liecina par atklātību. Centieties nesekot taisniem ceļiem - iet pa pazīstamiem ceļiem.

Algiz pretējā pozīcijā

Jums ir pakļauta kāda ārēja spēka ietekme un nepieņemat šo ietekmi kā pozitīvu. Jums ir vismaz divas iespējas - turpināt pretoties un pakāpeniski mēģināt atbrīvoties no ietekmes, vai pieņemt to, kas notiek, un izmantojiet situāciju savā labā. Galvenais - neuztraucieties un neaizskariet, tāpēc jūs tikai palielināsiet spēku spēku, kas jūs pakļauj. Pieņemiet situāciju kā tādu un mēģiniet iegūt maksimālu efektu.

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-21 05:43:26 (GMT)