Frejas rūnas

ᚱᚨᛁᛞᚺᛟ

45 %%HITS%% 45
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-21 06:10:28 2022-01-21 06:10:28
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚱᚨᛁᛞᚺᛟ

ᚱᚨᛁᛞᚺᛟ

Fúthork rūnas:

raidho -  RAIDHO   - ᚱᚨᛁᛞᚺᛟ - Rūnu raksturs RAIDHO -
Rūna formula (rūnu kombinācija): RAIDHO

Raido (ᚱ) ir vecākā Futhark piektā rune. Rune vārds nozīmē "braukt".

Kustības un kārtības spēks. Rune ceļš. Ceļojiet uz visiem dzīves plāniem. Aizsargā un saīsina ceļu. Veicina labvēlīgu notikumu gaitu. Brīdina par briesmām - katram cilvēkam ir intuīcija.


3-Rūnascript
Raidho-Ansuz-Isa

Definīcija rūna vērtība ‹Raidho› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Raidho (raidho)

Pārvietot, domāt, novērtēt, izdarīt izvēli. Visbiežāk šis padoms, lai padarītu noteiktu kustību un skaidri izteiktu, ir ceļojums, pastaigas līdz noteiktam mērķim. Ir ļoti svarīgi ievērot noteikumus, principus, likumus, sistēmu pieeju uzņēmējdarbībai. Varbūt jums vajadzētu sazināties ar advokātu vai sākt oficiālu laulību. Atrodiet pieņemamu un pareizu veidu - veidu, kā realizēt savas vēlmes un nodomus.

Raidho pretējā pozīcijā

Pārtraukt. Neviens dodas nekur! Pārtrauciet satraukumu, padomājiet par noteikumiem un likumiem - vienādi nebūs jēgas. Nomierinieties un uzziniet, ko darīt pašreizējā stāvoklī - jums ir pietiekami daudz gadījumu, vienkārši dodiet viņiem nozīmīgumu.

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-21 06:10:28 (GMT)