Frejas rūnas

ᚲᛖᚾᚨᛉ

10 %%HITS%% 10
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-21 05:11:14 2022-01-21 05:11:14
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚲᛖᚾᚨᛉ

ᚲᛖᚾᚨᛉ

Fúthork rūnas:

kenaz -  KENAZ   - ᚲᛖᚾᚨᛉ - Rūnu raksturs KENAZ -
Rūna formula (rūnu kombinācija): KENAZ

Kenaz (ᚲ) (senā vācu Kauna - "lāpas", anglosaksa. Cen, senais skandāls. Kaun - "mēris") ir sestās pazīmes seno vācu, anglosakšu un skandināvu roka burtiem. Iespējams, atgriežas pie Ziemeļu uc zīmes vai latīņu zīmes C

Uguns ir tik spilgts un spilgts kā lāpas liesma. Deglis, kas palīdz apgaismot ceļu un identificēt briesmas. Aizsargā vērtības - dzīvi, veselību, godu utt. Šis rune ir Gara apgaismojums. Kano aicina būt modriem un piesardzīgiem, uzsver un atklāj lietas būtību.

Nepieciešama modrība. Tas palīdz atklāt un izskaidrot lietu būtību, to patieso nozīmi. Ar rune palīdzību nākas gūt ieskatu, izpratni, radošumu, veselību, jaunu mīlestību.


3-Rūnascript
Kenaz-Ehwaz-Nauthiz

Definīcija rūna vērtība ‹Kenaz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Kenaz (kenaz)

Aktivitāti, radošumu, iemīlēties, atklāt un realizēt savas slēptos talantus un spējas! Ir ārkārtīgi svarīgi, lai būtu sajūta par iekšējo uzticību tam, kas tiek darīts, un paša aizraušanās ar to, kas notiek. Kāda veida apsēstība ir pieļaujama. Mēģiniet aplūkot lietas plašākas un daudzsološākas.

Kenaz pretējā pozīcijā

Nomierinieties, pazeminiet entuziasmu un emocionalitāti, klausieties citus, paskatieties uz ārpasauli un tās patieso seju. Ļaujiet sev mazliet atdalīties un atteikties no situācijas, nekrāsojot savas vēlmes un prioritātes. Vienā gadījumā koncentrējiet visu savu potenciālu vienā punktā.

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-21 05:11:14 (GMT)