Frejas rūnas

ᚾᚨᚢᚦᛁᛉ

13 %%HITS%% 13
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-21 05:38:21 2022-01-21 05:38:21
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚾᚨᚢᚦᛁᛉ

ᚾᚨᚢᚦᛁᛉ

Fúthork rūnas:

nauthiz -  NAUTHIZ   - ᚾᚨᚢᚦᛁᛉ - Rūnu raksturs NAUTHIZ -
Rūna formula (rūnu kombinācija): NAUTHIZ

Nautise (Nauđiz, Nauthiz, Nauthiz, Naudhiz, ᚾ) ir vecākā Futhark desmitā rune. Burtiskā tulkošana ir "vajadzība". Pirms tam seko Hagalazs Isaz. Anglosakšu un norvēģu Naušr. Visās šajās valodās tas nozīmē "vajadzību". Viņa, piemēram, sniedza vārdu angļu valodā Need (need).

Piespiešana. Nepieciešama palīdzība. Piešķir spēku un atbalstu kritiskā situācijā. Fleece dod to, kas patiešām ir nepieciešams - spēja izdzīvot un attīstīties sarežģītos apstākļos, tādējādi atlaidoties. Runa aicina mācīties sevi un spēt izmantot jūsu neizsīkstošos spēkus krīzes brīdī.

Rune of compulsion. Tas liek personai mainīt un apzināties kļūdainas darbības, tādējādi palīdzot izkļūt no krīzes situācijas. Palīdzēs vajadzību un atbalstu grūtos laikos. Lieto ārstēšanā, jo tas liek cilvēka organismam aktīvi cīnīties ar šo slimību.


3-Rūnascript
Nauthiz-Ansuz-Uruz

Definīcija rūna vērtība ‹Nauthiz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Nauthiz (nauthiz)

Tagad mērķis ir galvenais. Izveidoto realizācijas nosacījumu pieņemšana, kas noved pie šī mērķa sasniegšanas. Ticība, ka mērķis tiks sasniegts. Kontrolējiet spēju maldināt un "apreibināt" jūs.

Nauthiz pretējā pozīcijā

Kontrolējiet nepieklājības stāvokli, iekšējos konfliktus, neizpildītās vēlmes. Šim stāvoklim nepieciešama atļauja un visbiežāk .

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-21 05:38:21 (GMT)