Frejas rūnas

24 %%HITS%% 24
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-21 05:45:39 2022-01-21 05:45:39

ᛁ - Isa

Ledus. Stagnācija. Viss ir iesaldēts, bet jebkurā brīdī viss var izkausēt. Enerģija ir tur, bet tā ir kā neaktīvs taifūns. Izmanto, lai palēninātu (iesaldētu) procesus. Fleece aizsardzība - apstājas briesmas, iesaldē ienaidnieku. Tas dod personai laiku, lai saprastu un mainītu situāciju.  Ar savu palīdzību jūs varat pārtraukt jebkuru darbību. Lai iesaldētu laiku, uzvarot laikā, lai to pareizi novērtētu. Tas ir negatīvo procesu apturēšana. Ideāls pasīvai aizsardzībai - iesaldē ienaidnieka darbību. Īpaši efektīvs ar rune Turisaz. Lieto aizsargājošās burvestībās. Darbi, pat krāsoti gaisā.

Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛁᛋᚨ

ᛁᛋᚨ

Fúthork rūnas:

isa -  ISA   - ᛁ - Rūnu raksturs ISA -
 
(10) ᚨᛚᚷᛁᛉ  
10
 
(11) ᚱᚨᛁᛞᚻᚩ  
11
 
(45) ᚱᚨᛁᛞᚺᛟ  
45
 
(10) ᛁᛋᚨ  
10
 
(24) ᛁ  
24
 
(8) ᛁᛝ  
8
 
(21) ᚦᚢᚱᛁᛋᚨᛉ  
21
 
(31) ᛋᛁᚷᛖᛚ  
31
 
(1) ᛁᚩᚱ  
1
 
(17) ᛁᛟᚱ  
17
 
(16) ᛏᛁᚱ  
16
 
(13) ᚾᚨᚢᚦᛁᛉ  
13
 
(8) ᛁᛋ  
8

Rūna formula (rūnu kombinācija): ISA

Isa (ᛁ) ir vienpadsmitais vecākais Futhark rune. Rune vārds nozīmē "ledus". Junior Futhark Is (Iss). Nosaukums: vēlāk skandināvu - Iss - "ledus", britu - Is - "ledus", gotiskais - Eis - "ledus".

Ledus. Stagnācija. Viss ir iesaldēts, bet jebkurā brīdī viss var izkausēt. Enerģija ir tur, bet tā ir kā neaktīvs taifūns. Izmanto, lai palēninātu (iesaldētu) procesus. Fleece aizsardzība - apstājas briesmas, iesaldē ienaidnieku. Tas dod personai laiku, lai saprastu un mainītu situāciju.

Ar savu palīdzību jūs varat pārtraukt jebkuru darbību. Lai iesaldētu laiku, uzvarot laikā, lai to pareizi novērtētu. Tas ir negatīvo procesu apturēšana. Ideāls pasīvai aizsardzībai - iesaldē ienaidnieka darbību. Īpaši efektīvs ar rune Turisaz. Lieto aizsargājošās burvestībās. Darbi, pat krāsoti gaisā.


3-Rūnascript
Isa-Sowilo-Ansuz

Definīcija rūna vērtība ‹Isa› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Isa (isa)

Izvairieties no informatīviem un emocionāliem jutekļiem - ir pienācis laiks koncentrēt spēkus, noteikt iekšējo struktūru - savu darbību modeļus. "Nogulieties uz leju", ņem brīvdienas, neatstājiet māju, dodieties uz vienkāršām un nepieciešamām lietām. Situācija ir nogatavojusies, un drīz jums būs jābūt aktīvam - bet tam ir nepieciešama vara un iekšējā harmonija.

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-21 05:45:39 (GMT)