Frejas rūnas

ᛃᛖᚱᚨ

11 %%HITS%% 11
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-21 05:27:40 2022-01-21 05:27:40
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛃᛖᚱᚨ

ᛃᛖᚱᚨ

Fúthork rūnas:

jera -  JERA   - ᛃᛖᚱᚨ - Rūnu raksturs JERA -
Rūna formula (rūnu kombinācija): JERA

Yera (jāra) (ᛃ) ir vecākā Futhark divpadsmitā rune. Runas nosaukums nāk no vārdiem "gads" un "vasara" (mūsdienu vācu. Jahr, eng. Gads, datumi. År, Īrija. Ári) un nozīmē vecumu, kā arī pašreizējo vasaru / gadu (labu gadu), ražu, savākšanas laiku. ražu, pārtiku.

Fleece veiksmīgi pabeigta. Rune cikliskā cirkulācija. Mainīt visu gadu. Sēšana un novākšana. Jūs nevarat būt par vēlu, bet jūs nevarat steigāties. Fleece veicina lietu sekmīgu pabeigšanu īstajā laikā. Palīdz atbrīvoties no veltīgām darbībām.

Runu spēks Yer ir cikliska. Tas neietekmē notikumus, bet dod viņiem laiku augt. Tas veicina viena perioda attīstību un pabeigšanu un rada dabisku sākumu. Tā ir ziema, pārmaiņus vasarā, bet ne uzreiz, bet pakāpeniski - cauri visiem pavasara cikliem. Yer baro sēklas un palīdz to dīgtspējai un nogatavināšanai.


3-Rūnascript
Jera-Ehwaz-Raidho

Definīcija rūna vērtība ‹Jera› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Jera (jera)

Esiet uzmanīgs mijiedarbībai ar citiem, īpaši ar partneriem, palīgiem, draugiem. Savstarpēja palīdzība un kopīgas aktivitātes skaidri noteiktās funkcionālās jomās - tas ir tas, kas tagad ir vajadzīgs. Ja runājam par peļņu, naudu, izaugsmi un kaut ko realizējot, process ir sācies! Vienkārši esiet uzmanīgs un gudrs - process pakāpeniski, lēnām, bet pārliecinoši palielina tempu. Veiciet ieguldījumus un ieguldījumus, neaizmirstiet par dāvanām un kreditēšanu.

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-21 05:27:40 (GMT)