Frejas rūnas

23 %%HITS%% 23
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-24 16:27:29 2022-01-24 16:27:29

ᛗᚨᚾᚾᚨᛉ

Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛗᚨᚾᚾᚨᛉ

ᛗᚨᚾᚾᚨᛉ

Fúthork rūnas:

mannaz -  MANNAZ   - ᛗ - Rūnu raksturs MANNAZ -
 
(10) ᛗᚨᚾᚾᚨᛉ  
10
 
(23) ᛗ  
23
 
(140) ᛗᚨᚾ  
140

Rūna formula (rūnu kombinācija): MANNAZ

Mannaz (ᛗ) ir vecākā Futhark 20. rune; arī vārds, kas nozīmē "cilvēks, cilvēks". Vecajā angļu valodā tas tika pieņemts "personas", "personas" nozīmē.

Cilvēks un cilvēka prāts. Runu spēks dod personai iespēju audzēt un dot savu dzīvi mērķim un nozīmei. Attīsta atmiņu un garīgās spējas. Mannaz ir “es”, bet otrs “es” ir viens. Rune ļauj saprast citu cilvēku domas, vēlmes un rīcību, lai labāk izprastu sevi.

Tas ir cilvēks ar savu "ego", es esmu dievišķais sēklis, kas tajā ir iestrādāts. Palīdz atraisīt tās "graudu" potenciālu. Spēks ļauj jums vadīt savu dzīvi, zinot sevi. Ļauj atklāt jūsu slēptos talantus un spējas.


3-Rūnascript
Nauthiz-Ansuz-Mannaz

Definīcija rūna vērtība ‹Mannaz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Mannaz (mannaz)

Esiet ļoti uzmanīgs jūsu uzvedībai, domām un jūtām. Apkārtējie cilvēki tagad neapzināti pilnībā atspoguļo jūs un paklausa jums - ko jūs, tādi un tie esat. Kopā jūs varat koncentrēties uz vienu problēmu un to atrisināt, jūs varat apvienoties izmaiņu plūsmā, jūs varat apvienot savas dzīves plūsmas kopā vai organizēt prāta vētras sesiju. Galvenais ir nevis "izspiest" sevi jebkādā veidā - citi reaģēs tāpat.

Mannaz pretējā pozīcijā

Jūs ietekmējat „ēnas”, kas apņem jūs no jūsu zonām: sliktākajā gadījumā, nodarījumu, ambīcijas, konflikta zonas; labākajā - izstrādātas zemapziņas ietekmes programmas. Minimālā kārtā sakārtojiet savus kompleksus un nodarījumus, šaubas un vilcināšanos - tieši no viņiem ir vislielākais kaitējums.

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-24 16:27:29 (GMT)