Frejas rūnas

28 %%HITS%% 28
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-24 16:47:33 2022-01-24 16:47:33

Dagaz rūnas iesācējiem

DAGAZ - Fleece New Day. Viņa pauž jūtas, kas izteiktas frāzē: "Šodien ir jūsu atdzimšana." Šī zīme ir labvēlīga jebkurai iniciatīvai.

PIEMĒROŠANA

Norāda, ka jums būs nauda naudā.

Lai mainītu noskaņojumu, jūsu vai kādu citu personu.

Jaunas ziņas.

Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛞᚨᚷᚨᛉ

ᛞᚨᚷᚨᛉ

Fúthork rūnas:

dagaz -  DAGAZ   - ᛞ - Rūnu raksturs DAGAZ -
 
(12) ᚱᚨᛞ  
12
 
(9) ᛞᚨᚷᚨᛉ  
9
 
(45) ᚱᚨᛁᛞᚺᛟ  
45
 
(20) ᛞᚨᚷ  
20
 
(1) ᛞᚪᚷ  
1
 
(11) ᚱᚨᛁᛞᚻᚩ  
11

Rūna formula (rūnu kombinācija): DAGAZ

Daagas (ᛞ) ir vecākā Futhark divdesmit ceturtā rune. Rune vārds nozīmē "dienu".

Izrāviens. Līdzsvars. Fleece harmoniska pabeigšana. Gaisma tuneļa galā. Diena pēc nakts. Iniciatīvas, apgaismības, transformācijas un atdzimšanas enerģija. Fleece harmonizē cilvēka un debesu pasauli. Pārvietojas uz jaunu līmeni. Varavīksnes tilta, kas savieno Midgardu ar Asgardu, rune.

Runa no gaišās dienas. Modināšanas un lēnas pārmaiņas rune nozīmē tumsas beigas un aptuveno dawn un ziedēšanu. Tā ir garīga attīstība un jauns sākums. Tas ir svētkiem. Ilgi gaidītā atlīdzība par darbiem.


3-Rūnascript
Ansuz-Dagaz-Gebo

Definīcija rūna vērtība ‹Dagaz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Dagaz (dagaz)

Atvērtība pēkšņām pārmaiņām, laimīgs nelaimes gadījums un pēkšņs lēmums - tas ir tas, kas tagad ir vajadzīgs! Un to nodrošina tikai spēja dzīvot tagadnē - ārpus pagātnes pieredzes ilustrācijām un esošajiem sasniegumiem ārpus ilūzijām par nākotnes sasniegumiem vai uztvertajām grūtībām. "Dagaz" stāvoklis ved uz "perpendikulāri" esošajai dzīves plūsmai, tas ir izrāviens esošajā. Un esiet ātri - viņš ir īslaicīgs!

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-24 16:47:33 (GMT)