Frejas rūnas

ᚪ: Rune Ac - ozols.

2832 %%HITS%% 2832
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-24 20:57:26 2021-10-24 20:57:26
 ᚪ: Rune Ac - ozols.

Rune Ac fonētiski, šis rune sniedz īsu skaņu [A] un apzīmē ozolu.


 Visās Eiropas kultūrās ozols ir veltīts pērkona Dievam, ar kādiem vārdiem viņš var runāt. Šķiet diezgan acīmredzams, ka domas Dieva kulta mantojums ir kādas pretošanās, kas ir gandrīz visu zināmo ticību avots Eiropā. Tātad, slāvi pielūdza Trona Dievu Perunas, lietuviešu - Perkunas, formā, savukārt Senajā Grieķijā viņš tika pielūgts kā Zevs un Senajā Romā kā Jupiters. Utah, IV - V AD tie, kas bija devuši Jitlandi uz dāņiem, kuri bija ieradušies no ziemeļiem un pārcēlušies uz Britu salām, zināja viņu kā Dagda, bet ķelti pielūdza Pāvilu Dievu Taranis un Skandināvijas Torai.

Mistiskā līmenī rune Ac ir zīle, kurā druids redzēja kosmiskās olas modeli, kas atveidots pēc dabas, kas satur spēcīgu potenciālu, enerģiju, kas nepieciešama pārejai uz dzīves un izaugsmes izcelsmi. Dažādu Eiropas tautu folklora vienā vai otrā formā ir saglabājusi mums teicienu:

"Spēcīgi ozoli izaug no nelielām ozolzivīm."

Pasaules līmenī spēja augt ir saistīta ar rune Ace, kas mūsdienu pasaulē tiek uztverta kā pacēlums, vai tas ir slava, karjera vai materiālā labklājība. Tomēr, tā kā zīle nespēj augt kokā, ja tas nepieder pie zemes sulas, personai nav iespējams pacelties, ja viņš, cenšoties sasniegt savu mērķi, centīsies to sasniegt vien, neraugoties uz pastāvīgu uzticamu atbalstu un aizmirstot par savu saknes.

Acetilsalicilskābe -

Acetilsalicilskābe jeb aspirīns ir etiķskābes un salicilskābes esteris. Aspirīns ir viens no pazīstamākajiem medikamentiem.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Acetilsalicilskābe
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚨᚲ

ᚨᚲ

Fúthork rūnas:

ac -  AC   - ᚨᚲ - Rūnu raksturs AC -
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-24 20:57:26 (GMT)