Frejas rūnas

Aedr

218 %%HITS%% 218
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-20 10:36:20 2022-01-20 10:36:20

Redīss -

Dārza redīsi ir tīruma pērkones pasuga, citos avotos kā atsevišķa krustziežu dzimtas suga, kas tiek audzēta kā kultūraugs. Redīsu vasa aug no 20 līdz 80 cm augstumā. Sakne ir mietsakne, kas bieži ir sarkanā krāsā, bet var būt arī melnā un pat zilā krāsā. Šīs saknes, kas arī tiek saukta par redīsiem, tiek lietotas uzturā. Uzturā var lietot arī redīsu lapas. Apakšējā daļā ir dobs stublājs.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Redīsi
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛇᛞᚱ

ᛇᛞᚱ

Fúthork rūnas:

aedr -  AEDR   - ᚨᛖᛞᚱ - Rūnu raksturs AEDR -

3-Rūnascript
Eihwaz-Dagaz-Raidho

Vērtība rūnas ‹Eihwaz-Dagaz-Raidho› trīs rūnas scenārijā

1. Eihwaz (eihwaz)

Rūne Eyvaz nozīme pirmajā pozīcijā - rune norāda uz šobrīd notiekošo notikumu savlaicīgumu, labvēlīgo iespēju sasniegt mērķi. Tomēr jāpatur prātā, ka ceļam uz šo mērķi ir šķēršļi, kurus var ietvert priekšrocībās, ko rada priekšplānā, disciplīnā un prognozēšanā. Saskaroties ar šķēršļiem, nesteidzieties tos pārvarēt, varbūt tas ir kaut kas nepieciešams. Pasākuma līmenī tas var izpausties kā skrējiens, rutīnas, monotona darbība.

2. Dagaz (dagaz)

Otrajā pozīcijā - koncentrācija, sasniegums. Tā kā runas runa, tā iesaka mainīt pasaules aprakstu uz līdzsvarotāku. Kad esat sasnieguši jūsu enerģijas līdzsvaru, jūs varat sasniegt savas apziņas transformācijas punktu. Mēģiniet neizplatīt savus spēkus, bet virzīt tos uz viena mērķa realizāciju. Fleece iesaka nepievērsties pašai problēmai, bet mainīt situāciju, lai apkārtējā telpa kļūtu gaišāka un laimīgāka. Tieši tāpat kā rītausma iezīmē jaunas dienas sākumu, aplūkojiet lietas no pilnīgi atšķirīga leņķa, un jūs atklāsiet neplānotas iespējas. Dažos gadījumos iesaka atrast jaunu lietojumu vecām lietām.

3. Raidho (raidho)

Trešajā pozīcijā - pārtrauktā savienojuma un kārtības atjaunošana, taisnīguma triumfs. Dažos gadījumos ir jāpārvieto drošs ceļojums vai ceļojums.


Raidho pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - pagaidu šķēršļi. Dažreiz norāda uz negodīgu situācijas iznākumu.

divine_3_sources

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-20 10:36:20 (GMT)