Frejas rūnas

ᚨᚷᚾ - Ansuz-Gebo-Nauthiz : 4th Odin's spell:atbrīvot

1904 %%HITS%% 1904
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-26 14:54:21 2021-10-26 14:54:21
 ᚨᚷᚾ - Ansuz-Gebo-Nauthiz : 4th Odin's spell:atbrīvot

ᚨᚷᚾ - Ansuz-Gebo-Nauthiz


4th Odin's spell:atbrīvot

Agnosticisms - Reliģija

Agnosticisms ir filozofisks uzskats, ka dažu pieņēmumu vai propozīciju patiesums vai aplamums nav zināms vai nevar būt zināms principā. Šis jēdziens tiek īpaši attiecināts uz teoloģiskām doktrīnām. Ikdienā tas tiek saprasts kā uzskats, ka nevaram zināt, vai Dievs pastāv vai nepastāv. Atšķirībā no ateisma, agnosticismā netiek noliegta dieva esamība. Agnosticisms radās kā antitēze metafizikas filozofiskajiem uzskatiem.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Agnosticisms
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚨᚷᚾ

ᚨᚷᚾ

Fúthork rūnas:

agn -  AGN   - ᚨᚷᚾ - Rūnu raksturs AGN -

3-Rūnascript
Ansuz-Gebo-Nauthiz

Vērtība rūnas ‹Ansuz-Gebo-Nauthiz› trīs rūnas scenārijā

1. Ansuz (ansuz)

Ansuz rune vērtība pirmajā pozīcijā ir uzmanība. Visa pasaule runā ar jums. Būdams kurjera rune, paziņo par padomu, zīmju vai zīmju saņemšanu par gaidāmajiem notikumiem, kā arī par to domā. Ansuz ir ilgi gaidīto ziņu, viesu ierašanās vai kādas personas vizīte. Dažreiz norāda uz laimīgu iespēju parādīt savu daiļrunību. Brīdina par tādu situāciju, kas jums nekad nav noticis un ir lieliska mācība jums. Jebkurā gadījumā šī ir situācija, kad saņem un saņem, nodod un apmainās ar informāciju.


Ansuz pretējā pozīcijā

Anlendas apgrieztā rune vērtība pirmajā pozīcijā ir pārpratums, krāpšana. Jums ir reāla iespēja palikt aukstumā. Fleece brīdina par iesaistīšanos krāpšanas vai ilūzijas situācijā, ko kāds ir radījis savam labumam. Pārpratumi un grūtības pieņemt tagad notiekošo. Jūs esat līksmi ne tikai ēsmu, bet arī peldēt ar zvejas līniju. Jebkurā gadījumā situācija prasa precizēšanu vai labošanu.

2. Gebo (gebo)

Otrajā pozīcijā - jums ir nepieciešams vieglums, spontanitāte, viegla uzvedība un reakcija uz situāciju, gaisa kvalitātes izpausme, bet ne caurvēji. Dažos gadījumos rune ieteikums ir atbrīvot to no pārvarēšanas un iegūt emocionālu līdzsvaru un harmoniju. Aptuveni runājot, jūs spļaut visu un darāt to, kas jums patīk tieši tagad.

3. Nauthiz (nauthiz)

Trešajā pozīcijā - atrast vēlamo. Krīzes situācijās tas norāda uz viršanas punkta sasniegšanu, kas nepieciešams vienīgā pareizā lēmuma pieņemšanai. Bet, ietaupot enerģiju, jūs varat tikt galā ar jebkurām situācijām un sasniegt savu mērķi.


Nauthiz pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - izdarot nepareizu rīcību, neveiksmi, uzņēmuma neveiksmi. Iespējams, ka jūsu vissliktākās bailes piepildīsies. Dažos gadījumos tas liecina par ciešanu turpināšanos vai krīzes pastiprināšanos

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-26 14:54:21 (GMT)