Frejas rūnas

ᚨᚲᚱ - Ansuz-Kenaz-Raido - Palīdzība dzīves atdzīvināšanā Ceļi saskaņā ar Augstāko vērtības ar «Dievišķo plānu»

113 %%HITS%% 113
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-26 14:57:05 2021-10-26 14:57:05
 ᚨᚲᚱ - Ansuz-Kenaz-Raido - Palīdzība dzīves atdzīvināšanā Ceļi saskaņā ar Augstāko vērtības ar «Dievišķo plānu»

ᚨᚲᚱ - Ansuz-Kenaz-RaidoAkronīms -

Akronīms ir saīsinājums, kas veidots no vairāku vārdu grupas sākumburtiem. Akronīmu izrunā kā veselu vārdu, nevis lasa pa atsevišķiem burtiem. Akronīmu piemēri — NATO, ANO, AIDS.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Akronīms
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚨᚲᚱ

ᚨᚲᚱ

Fúthork rūnas:

akr -  AKR   - ᚨᚲᚱ - Rūnu raksturs AKR -

Vērtība rūnas ‹Ansuz-Kenaz-Raidho› trīs rūnas scenārijā

1. Ansuz (ansuz)

Ansuz rune vērtība pirmajā pozīcijā ir uzmanība. Visa pasaule runā ar jums. Būdams kurjera rune, paziņo par padomu, zīmju vai zīmju saņemšanu par gaidāmajiem notikumiem, kā arī par to domā. Ansuz ir ilgi gaidīto ziņu, viesu ierašanās vai kādas personas vizīte. Dažreiz norāda uz laimīgu iespēju parādīt savu daiļrunību. Brīdina par tādu situāciju, kas jums nekad nav noticis un ir lieliska mācība jums. Jebkurā gadījumā šī ir situācija, kad saņem un saņem, nodod un apmainās ar informāciju.


Ansuz pretējā pozīcijā

Anlendas apgrieztā rune vērtība pirmajā pozīcijā ir pārpratums, krāpšana. Jums ir reāla iespēja palikt aukstumā. Fleece brīdina par iesaistīšanos krāpšanas vai ilūzijas situācijā, ko kāds ir radījis savam labumam. Pārpratumi un grūtības pieņemt tagad notiekošo. Jūs esat līksmi ne tikai ēsmu, bet arī peldēt ar zvejas līniju. Jebkurā gadījumā situācija prasa precizēšanu vai labošanu.

2. Kenaz (kenaz)

Otrajā pozīcijā - rūnu ieteikumi: skaidrība, apgaismojums, slava. Jautājiet savai sirdij. Tās siltums un gaisma neļaus prāta trikiem maldināt jūs. Dažreiz Fleece iesaka pielietot radošu pieeju uzņēmējdarbībai vai izcelt situāciju no visām pusēm. Dažos gadījumos, kas ir dziedinošs rune, iesaka ārstēt situāciju ar visiem iespējamiem līdzekļiem un metodēm. Iesakām burvju tehnisko aspektu, iesaka ārkārtas pieeju problēmas risināšanai. Pievērsiet uzmanību tam, cik daudz jūs vai jūsu bizness tagad ir atpazīstams un populārs, un, izdarot attiecīgos secinājumus, nokļūt līdz biznesam "ar mirdzumu".


Kenaz pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā - jums ir nepieciešama uzmanība, rūpīgums, precizitāte un rūpīgums. Jūsu plāniem nevajadzētu reklamēt. Atstājiet visu, kā tas ir, tāpat kā jūs atstāt ēdienu uz uguns, lai tas būtu gatavs. Ja jautājums attiecas uz kaut ko finansēšanu, rune iesaka to nedarīt, neinvestēt naudu.

3. Raidho (raidho)

Trešajā pozīcijā - pārtrauktā savienojuma un kārtības atjaunošana, taisnīguma triumfs. Dažos gadījumos ir jāpārvieto drošs ceļojums vai ceļojums.


Raidho pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - pagaidu šķēršļi. Dažreiz norāda uz negodīgu situācijas iznākumu.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-26 14:57:05 (GMT)