Frejas rūnas
Рейтинг 11 из 14 на основе 2640 просмотров.

ᛉ - Algiz : GODU AIZSARDZĪBA.

Algiz
2640 %%HITS%% 2640
Lapa pievienota (rediģēta) 2020-07-12 09:17:57 2020-07-12 09:17:57

Algiz

Algiz
algiz -  ALGIZ   - ᚨᛚᚷᛁᛉ - Rūnu raksturs ALGIZ -

ᚨᛚᚷᛁᛉ

ᚨᛚᚷᛁᛉ

Futark rūnas
Northumberland rūnas
 ᛉ - Algiz : GODU AIZSARDZĪBA.

Rūna formula (rūnu kombinācija): ALGIZ

Dievu aizsardzība. Ietver sevis saglabāšanas instinktu. Aizsargā pret negatīvu ietekmi visos līmeņos. Zemes plaknē rune ir cilvēka ķermeņa, dvēseles un Gara aizsardzība. Stiprina auru. Palīdz sarunām. Tas palīdz atrast savu mērķi, atbrīvojas no egoisma un lepnuma.

Aizsargā prātu, ķermeni, dvēseli un garu. Tas savieno Dievu pasauli un cilvēku pasauli. Fleece palīdzēs aizsargāt auru, stiprinās noteikšanu mērķa sasniegšanā un noraida negatīvu ietekmi. Palīdz veidot aizsardzību ar prātu un radošu domu. Izveido instinktīvu izpratni par situāciju. Lūgšanu stāvoklis nāk dažādās situācijās.
Rune Algiz interpretācija iesācējiem

Algiz - vēl viena spēcīga vilnas aizsardzība. Viņa bieži vien tika izgriezta uz ieročiem, lai uzvarētu un pasargātu sevi no brūcēm nāves laikā. Tā kā pēc formas tā atgādina personu, kas pacēla rokas uz debesīm un lūdza dievus, lai dotu viņam spēku, viņi tajā redz tiltu, kas savieno dievus un cilvēci.

PIEMĒROŠANA

Aizsargāt pret ienaidniekiem.

Aizsargāt pret ļaunumu.

Stiprināt draudzību.

Lai piesaistītu labu veiksmi un vitalitāti.

Viss algiz rūnas
3-Rūnascript
Ansuz-Laguz-Gebo

Definīcija rūna vērtība ‹algiz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

algiz (algiz)

Jums ir ļoti interesantas funkcijas. Rūne konsultē ir ieteicams apvienot sekojošo: iekļūt konkrētā spēka klausīšanās periodā, kas spēj sniegt jums pašrealizācijas iespējas, uzzināt paša spēka īpašības dzirdes laikā un, klausoties un mācoties, atklāt jaunus veidus un iespējas. Vismaz - esiet uzmanīgi, uzmanīgi, klausieties savu intuīciju. No vienas puses, jums palīdz daži spēki ārpus jums, kas ved, aizsargā, dod iespējas. No otras puses, atklātie ceļi liecina par atklātību. Centieties nesekot taisniem ceļiem - iet pa pazīstamiem ceļiem.

algiz pretējā pozīcijā

Jums ir pakļauta kāda ārēja spēka ietekme un nepieņemat šo ietekmi kā pozitīvu. Jums ir vismaz divas iespējas - turpināt pretoties un pakāpeniski mēģināt atbrīvoties no ietekmes, vai pieņemt to, kas notiek, un izmantojiet situāciju savā labā. Galvenais - neuztraucieties un neaizskariet, tāpēc jūs tikai palielināsiet spēku spēku, kas jūs pakļauj. Pieņemiet situāciju kā tādu un mēģiniet iegūt maksimālu efektu.

 
 
 
 
1   
(283) ᛏᚱᛉ - Tiwaz-Raidho-Algiz : «Impulsam»  
283


 


Russian English

© 2017-2020 attfreya.lv 2020-07-12 09:17:56 (GMT)