Frejas rūnas

ᚨᛈᚨ - sakrālais runas vārds - palindroms, kura mērķis ir «meditācija (aicināšana) un dievu piesaiste»

354 %%HITS%% 354
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-26 15:18:27 2021-10-26 15:18:27
 ᚨᛈᚨ - sakrālais runas vārds - palindroms, kura mērķis ir «meditācija (aicināšana) un dievu piesaiste»

ᚨᛈᚨ - Ansuz-Perthro-Ansuz

ᚨᛈᚨ - APA - sakrālais runas vārds - palindroms, kura mērķis ir „meditācija (aicināšana) un dievu piesaiste”

Dzīvoklis -

Dzīvoklis ir tiesiski nodalīts patstāvīgs nekustamais īpašums, kas parasti veido daļu no plašākas dzīvojamās mājas. Lai gan dzīvokļi pēc platības mēdz būt atšķirīgi, tie parasti sevī ietver vairākas dzīvojamās un saimnieciskās telpas kā, piemēram, virtuvi, vannasistabu, viesistabu un guļamistabas, kur greznākie un augstākajos stāvos esošie dzīvokļi nereti tiek saukti par penthausiem.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Dzīvoklis
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚨᛈᚨ

ᚨᛈᚨ

Fúthork rūnas:

apa -  APA   - ᚨᛈᚨ - Rūnu raksturs APA -









Vērtība rūnas ‹Ansuz-Perthro-Ansuz› trīs rūnas scenārijā

1. Ansuz (ansuz)

Ansuz rune vērtība pirmajā pozīcijā ir uzmanība. Visa pasaule runā ar jums. Būdams kurjera rune, paziņo par padomu, zīmju vai zīmju saņemšanu par gaidāmajiem notikumiem, kā arī par to domā. Ansuz ir ilgi gaidīto ziņu, viesu ierašanās vai kādas personas vizīte. Dažreiz norāda uz laimīgu iespēju parādīt savu daiļrunību. Brīdina par tādu situāciju, kas jums nekad nav noticis un ir lieliska mācība jums. Jebkurā gadījumā šī ir situācija, kad saņem un saņem, nodod un apmainās ar informāciju.


Ansuz pretējā pozīcijā

Anlendas apgrieztā rune vērtība pirmajā pozīcijā ir pārpratums, krāpšana. Jums ir reāla iespēja palikt aukstumā. Fleece brīdina par iesaistīšanos krāpšanas vai ilūzijas situācijā, ko kāds ir radījis savam labumam. Pārpratumi un grūtības pieņemt tagad notiekošo. Jūs esat līksmi ne tikai ēsmu, bet arī peldēt ar zvejas līniju. Jebkurā gadījumā situācija prasa precizēšanu vai labošanu.

2. Perthro (perthro)

Otrajā pozīcijā - jums ir jātic jūsu uzņēmuma panākumiem, spēlētāja uztraukumam, bet ne riskam, radošajai vizualizācijai vai pozitīvai burvju iejaukšanai. Dažreiz norāda, ka ir nepieciešams neparasts problēmas risinājums, nestandarta pieeja jautājumam. Dažos gadījumos runas ieteikums ir atjaunot enerģijas līdzsvaru, radīt labvēlīgu atmosfēru un pozitīvas emocijas.


Perthro pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā - tā ir dziedinoša rune spoguļa pozīcijā, tā iesaka vispirms izprast sevi un nejēdzīgi darīt to, ko citi saka vai diktē. Atrodiet problēmas saknes jūsu dvēseles dziļumā, jūsu emociju avotā, jūsu lielajos sapņos. Izmainiet savas dzīves sapņu saturu. Atbrīvojieties no viltus uzskatiem un jutekliskiem pielikumiem. Dažreiz, lai gan ļoti reti, tas norāda uz burvības vai melnās maģijas izmantošanu. Problēmu risināšanā iesaka nonākt pie paša problēmas avota, nevis likvidēt to, ko tā veic.

3. Ansuz (ansuz)

Trešajā pozīcijā - pasaules piekrišana, tomēr jebkurā jautājumā jums tiks paziņots par patieso situāciju. Dažos gadījumos notiek sarunu paziņošana vai veiksmīga darījuma noslēgšana.


Ansuz pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - situācijas attīstība radīs sarežģījumus, negadījuma pārpratumus vai atklātu maldināšanu. Turpmākie notikumi parādīs, ka kļūda netika novērsta, un jūs atkal ierīkojāt grābekli. Tu izskaties kā pilnīgs idiots, un jūs to nevarat ticēt. Jebkurā gadījumā rune norāda uz nepietiekamu skaidrību, bažām vai nepatiesas informācijas saņemšanu.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-26 15:18:27 (GMT)