Frejas rūnas

Asg

72 %%HITS%% 72
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-20 11:11:39 2022-01-20 11:11:39

Asgarda -

Asgarda senskandināvu mitoloģijā ir dievu valstība, apmešanās vieta; tā ir viena no deviņām pasaulēm, kuru radīja Odins un viņa brāļi. Tajā mitinās āsi. Tā ir nošķirta no cilvēku valstības Midgardas. Asgarda atrodas Idavelas laukā. Asgardā āsi notur nozīmīgas tikšanās. Vīriešu dzimuma dievi pulcējas Gladsheimā, savukārt dievietes — Vingolfā. Dievi ik dienas arī satiekas pie Urda zem Igdrasila. Asgardā ir tikai viena ieeja — tilts Bivrests —, un to sargā Heimdals. Asgardā atrodas dažādu dievu un būtņu īpašās mītnes, piemēram: Valjaskjalva, Breidablika, Alfheima, Himinbjorga, Trūdheima, Folkvanga, Valhalla utt.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Asgarda
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚨᛋᚷ

ᚨᛋᚷ

Fúthork rūnas:

asg -  ASG   - ᚨᛋᚷ - Rūnu raksturs ASG -

3-Rūnascript
Ansuz-Sowilo-Gebo

Vērtība rūnas ‹Ansuz-Sowilo-Gebo› trīs rūnas scenārijā

1. Ansuz (ansuz)

Ansuz rune vērtība pirmajā pozīcijā ir uzmanība. Visa pasaule runā ar jums. Būdams kurjera rune, paziņo par padomu, zīmju vai zīmju saņemšanu par gaidāmajiem notikumiem, kā arī par to domā. Ansuz ir ilgi gaidīto ziņu, viesu ierašanās vai kādas personas vizīte. Dažreiz norāda uz laimīgu iespēju parādīt savu daiļrunību. Brīdina par tādu situāciju, kas jums nekad nav noticis un ir lieliska mācība jums. Jebkurā gadījumā šī ir situācija, kad saņem un saņem, nodod un apmainās ar informāciju.


Ansuz pretējā pozīcijā

Anlendas apgrieztā rune vērtība pirmajā pozīcijā ir pārpratums, krāpšana. Jums ir reāla iespēja palikt aukstumā. Fleece brīdina par iesaistīšanos krāpšanas vai ilūzijas situācijā, ko kāds ir radījis savam labumam. Pārpratumi un grūtības pieņemt tagad notiekošo. Jūs esat līksmi ne tikai ēsmu, bet arī peldēt ar zvejas līniju. Jebkurā gadījumā situācija prasa precizēšanu vai labošanu.

2. Sowilo (sowilo)

Otrajā vietā ir nepieciešama telpas attīrīšana, un, pirmkārt, prāta attīrīšana. Padariet savus secinājumus skaidrus. Tā ir domas runa, tā iesaka jums izrādīt atjautību vai nekavējoties reaģēt uz situāciju, nevis palēnināt. Jūsu domām jābūt skaidrām un saprotamām, un pasākumi ir ātri un efektīvi. Gaisma un tīra to dzīves daļu, kas ir nožogota, realizējiet savu individualitāti un mēģiniet izpaust savu personīgo mītu radošā veidā. Reizēm ir aktīva griba, lai pārvarētu šķēršļus un sasniegtu mērķi.

3. Gebo (gebo)

Trešajā pozīcijā - apmeklējums, ko jūs īsti negaidāt (ja pirmajam rune ir negatīva vērtība). Būtībā tā ir labvēlīga zīme, kas paredz sasniegt mērķi. Paredz sadarbību, atrast sabiedroto vai iegūstot kādu vērtību, kas var būt nepieciešamā informācija.

divine_3_sources

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-20 11:11:39 (GMT)