Frejas rūnas

Bsz

17 %%HITS%% 17
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-20 11:24:31 2022-01-20 11:24:31

100 mm lauka lielgabals M1944 -

BS-3 jeb 1944. gada paveida 100 mm lauka lielgabals ir Padomju Savienības 100 mm prettanku un lauka lielgabals. Lielgabals tika konstruēts Otrā pasaules kara beigās un palika bruņojumā līdz 1950. gadu vidum, kad to 1955. gadā aizstāja ar T-12 prettanku lielgabalu un D-48 prettanku lielgabalu.

https://lv.wikipedia.org/wiki/100_mm_lauka_lielgabals_M1944_(BS-3)
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛒᛋᛉ

ᛒᛋᛉ

Fúthork rūnas:

bsz -  BSZ   - ᛒᛋᛉ - Rūnu raksturs BSZ -

3-Rūnascript
Berkano-Sowilo-Algiz

Vērtība rūnas ‹Berkano-Sowilo-Algiz› trīs rūnas scenārijā

1. Berkano (berkano)

Berkano rune vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda uz izaugsmes un labklājības procesu. Notikumi, kas ģimenei nodrošina laimi un labklājību. Prognozē simbolizē sievieti ar bērniem, kamīna turētāju. Tas ir panākumu laiks, parādot rūpes un izpratni, kurā var sasniegt taustāmus rezultātus. Jau tagad ir ļoti iespējams, ka kaut ko jaunu, prieku un labklājību ienesot un uzplaukt savā dzīvē.


Berkano pretējā pozīcijā

Berkano apgrieztā rune vērtība pirmajā pozīcijā ir augšanas inhibīcija. Fleece norāda uz ģimenes problēmu iespējamību. Rakstzīmju iezīmes, piemēram, neuzmanība, runātība, nepacietība kavē labklājību un labklājību, kaut ko jaunu jūsu dzīvē. Dažreiz tas norāda uz trauksmi. Varbūt jūsu dzīves notikumiem ir tendence entropija. Viss var iet greizi, kas savukārt var izraisīt negatīvu īpašību pieaugumu. Bet, būdams pilnīgi negatīvs, Berkana norāda, ka šī situācija ir saprātīga un piemērotāks laiks.

2. Sowilo (sowilo)

Otrajā vietā ir nepieciešama telpas attīrīšana, un, pirmkārt, prāta attīrīšana. Padariet savus secinājumus skaidrus. Tā ir domas runa, tā iesaka jums izrādīt atjautību vai nekavējoties reaģēt uz situāciju, nevis palēnināt. Jūsu domām jābūt skaidrām un saprotamām, un pasākumi ir ātri un efektīvi. Gaisma un tīra to dzīves daļu, kas ir nožogota, realizējiet savu individualitāti un mēģiniet izpaust savu personīgo mītu radošā veidā. Reizēm ir aktīva griba, lai pārvarētu šķēršļus un sasniegtu mērķi.

3. Algiz (algiz)

Trešajā pozīcijā ir labvēlīga zīme. Norāda labu aizsardzību pret ārēju ietekmi, ietekmīgas personas draudzību, kas spēj aizsargāt un sniegt atbalstu. Foreshadows laiku, kas pavadīts ar priekšrocībām.


Algiz pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - pārvērš šķēršļus un sarežģījumus. Jums var būt vainīgs bez vainas. Iztērētā piepūle, visticamāk, iznāks uz sāniem. Dažreiz norāda uz kaut ko, kas jums tiks liegts. Dažos gadījumos norāda uz "sakņu" zudumu, saziņas zaudēšanu starp kosmisko prātu un cilvēka prātu.

divine_3_sources

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-20 11:24:31 (GMT)