Frejas rūnas

ᛣ - Trīsdesmit pirmais Northumbrian rune ir Calc, kas fonētiski pārraida skaņu [C].

827 %%HITS%% 827
Lapa pievienota (rediģēta) 2020-10-20 23:43:19 2020-10-20 23:43:19
calc -  CALC   - ᚲᚨᛚᚲ - Rūnu raksturs CALC -

 ᛣ - Trīsdesmit pirmais Northumbrian rune ir Calc, kas fonētiski pārraida skaņu [C].ᛣ: Trīsdesmit pirmais Northumbrian rune ir Calc, kas fonētiski pārraida skaņu [C].


Šīs rune nozīme ir tumsa, kā arī jaunāko rūnu nozīme, kas tika izmantota sakrālā nolūkā vai burvībā, kas izskaidro to, kāpēc viņu saturs bija uzmanīgi paslēpts no nepiedienīgajiem. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka tas pārstāv rituālu kuģi vai upura kausu. Tomēr tā nosaukumu - Calc var tulkot kā „krītu”, mīkstu materiālu, ko izmanto būvniecībā un rakstīšanai uz šīfera. Ja mēs neatrodamies no rune nosaukuma, bet gan no tā grafiskās formas, tad pirmā interpretācija šķiet veiksmīgāka, tomēr tas ir jāuzskata par iztukšotu un apgrieztu. Tas, kas tajā bija ietverts, jau tika izmantots vai nelabvēlīgā gadījumā izlijis, tas ir, izšķērdēts. Iespējams, eliksīrs bija dzēris vai apšļakstījies uz zemes vai uz uguns, kādu svētu rituālu.

Šīs runas interpretācijā ikdienišķā tradīcijā mūsdienu tradīcija uzskata, ka Calc rune ir simbols to cilvēku atmiņai, kas nav klāt vai miruši, tādējādi apvienojot gan upurus, gan rakstīšanas līdzekļus.
Calc rune forma atgādina augšupvērsto Algizu (Eolh - Northumbrian), piecpadsmito vecākā Futhark rune, aizsardzības simbolu. Tāpēc mūsdienu mistika to uzskata par nāves runu kopumā vai indivīda nāves simbolu. 

Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2020 attfreya.lv 2020-10-20 23:43:19 (GMT)