Frejas rūnas

Daᚷaz

1 %%HITS%% 1
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-12-02 02:51:17 2021-12-02 02:51:17
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛞᚨᚷᚨᛉ

ᛞᚨᚷᚨᛉ

Fúthork rūnas:

dagaz -  DAGAZ   - ᛞᚨᚷᚨᛉ - Rūnu raksturs DAGAZ -
Rūna formula (rūnu kombinācija): DAGAZ

Daagas (ᛞ) ir vecākā Futhark divdesmit ceturtā rune. Rune vārds nozīmē "dienu".

Izrāviens. Līdzsvars. Fleece harmoniska pabeigšana. Gaisma tuneļa galā. Diena pēc nakts. Iniciatīvas, apgaismības, transformācijas un atdzimšanas enerģija. Fleece harmonizē cilvēka un debesu pasauli. Pārvietojas uz jaunu līmeni. Varavīksnes tilta, kas savieno Midgardu ar Asgardu, rune.

Runa no gaišās dienas. Modināšanas un lēnas pārmaiņas rune nozīmē tumsas beigas un aptuveno dawn un ziedēšanu. Tā ir garīga attīstība un jauns sākums. Tas ir svētkiem. Ilgi gaidītā atlīdzība par darbiem.


3-Rūnascript
Ansuz-Dagaz-Gebo

Definīcija rūna vērtība ‹Dagaz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Dagaz (dagaz)

Atvērtība pēkšņām pārmaiņām, laimīgs nelaimes gadījums un pēkšņs lēmums - tas ir tas, kas tagad ir vajadzīgs! Un to nodrošina tikai spēja dzīvot tagadnē - ārpus pagātnes pieredzes ilustrācijām un esošajiem sasniegumiem ārpus ilūzijām par nākotnes sasniegumiem vai uztvertajām grūtībām. "Dagaz" stāvoklis ved uz "perpendikulāri" esošajai dzīves plūsmai, tas ir izrāviens esošajā. Un esiet ātri - viņš ir īslaicīgs!

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-12-02 02:51:17 (GMT)