Frejas rūnas

ᛠ - Ear : Šī rune vērtība ir “gads” vai “sezona”.

2728 %%HITS%% 2728
Lapa pievienota (rediģēta) 2019-02-16 22:57:52 2019-02-16 22:57:52
 ᛠ - Ear : Šī rune vērtība ir “gads” vai “sezona”.

Rune Ear (Auss). Šī rune vērtība ir “gads” vai “sezona”.Praktiskā ziņā tai var būt divas savstarpēji saistītas vērtības.
- Putekļi un novākšana.

Iedomājieties, ka mēs uz lauka stādījām dažas labības. Viņi pieauga, mēs novācām.
Pēc ražas novākšanas un turpmākai stādīšanai vislabāk augt, ir ierasts sadedzināt visu, kas atrodas uz zemes. Pagriezieties uz pelniem. Salmu paliekas, mēs sadedzinām un saņemam pelnu.
Jūs varat to izmantot kā visu veco un novecojušo mīksto tīrīšanu pirms jauna darba uzsākšanas, vai arī vienkārši varat likt pelniem to, kas jums nav piemērots. Vai kāds.
Fleece var tikt izmantota tīrīšanai un bojājumiem. Piemēram, aizsardzībai vai pat dzīvībai putekļos. Jūs varat arī iznīcināt neveiksmīgu darbu un visus ar to saistītos kanālus.
Tas aptuveni atbilst lāzeram "Nāve", tas ir, vecā cikla beigām un jauna.

Google Earth - Programma

Google Earth ir Google uzturēta bezmaksas virtuālā globusa programma, ar kuru var izpētīt Zemi. Šobrīd visjaunākā versija ir Google Earth 9.3.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Google_Earth
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛖᚨᚱ

ᛖᚨᚱ

Fúthork rūnas:

ear -  EAR   - ᛖᚨᚱ - Rūnu raksturs EAR -

Vērtība rūnas ‹Ehwaz-Ansuz-Raidho› trīs rūnas scenārijā

1. Ehwaz (ehwaz)

Rune Evaz vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda uz labi noskaidrotajiem apstākļiem, kurus jau sen esat gaidījis. Lucky, beidzot laimīgs. Jūs vadāt labvēlīgas enerģijas, jūs esat burvju spēka straumē, kas spēj izpildīt visas jūsu vēlmes. Esiet uzmanīgi, lai saglabātu šo burvju rezonansi. Jums var būt persona, kuras taisnīgums un veselais saprāts palīdzēs jums daudz. Norāda arī, ka jūs tagad virzāties pareizajā virzienā. Prognoze norāda uz nozīmīgu pozitīvu pārmaiņu laiku, piemēram, drošu braucienu, jaunām mīlestības attiecībām, jauniem biotopiem.


Ehwaz pretējā pozīcijā

Apgrieztās rune Evaz vērtība pirmajā pozīcijā ir braucējs, kas pārvadā savu zirgu. Fleece norāda uz veiksmīgu notikumu gaitas bremzēšanu, ne visas iespējas tagad ir atvērtas. Tu izkriti no labvēlīgo enerģijas plūsmu, zaudēja nepieciešamo rezonansi. Jūsu dzīves apstākļi, iespējams, novedīs pie zaudējumiem vai bažām. Panākumi ir iespējami, pateicoties kādiem centieniem, nekas nebūs viegli, un lepnuma trūkums dos jums ārkārtīgi izturīgu mērķi mērķa sasniegšanā.

2. Ansuz (ansuz)

Otrajā pozīcijā veiciet notikumus, kas notiek kopā ar jums un ap jums, kā zīmes un zīmes. Savā uzvedībā veselais saprāts un princips \"kaut ko iegūt ir svarīgi tagad - vispirms jums ir jādod kaut kas\". Mēģiniet iegūt maksimālu informāciju par pašreizējo situāciju, parādīt savu sabiedriskumu, sabiedriskumu un runas pievilcību.


Ansuz pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā ir triks. Situācija ir jālabo, izmantojot visus pieejamos līdzekļus, neizslēdzot veselīgu adventurismu, viltību un veiklību. Dažos gadījumos ir norāde par informācijas avota maiņu. Nokļūt apakšā, skatieties dvēseles dziļumā. \"Kas es esmu, no kurienes es esmu, kāpēc es esmu šeit?\" Jums vienkārši jānovērš tas, kas noticis nepareizi, noskaidrojiet \"problēmas\" cēloni un izlabojiet to.

3. Raidho (raidho)

Trešajā pozīcijā - pārtrauktā savienojuma un kārtības atjaunošana, taisnīguma triumfs. Dažos gadījumos ir jāpārvieto drošs ceļojums vai ceļojums.


Raidho pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - pagaidu šķēršļi. Dažreiz norāda uz negodīgu situācijas iznākumu.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-24 22:21:40 (GMT)