Frejas rūnas

Ehv

46 %%HITS%% 46
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-20 11:23:22 2022-01-20 11:23:22

Ahvāza - Pilsēta Irānā

Ahvāza ir pilsēta Irānā, Hūzestānas ostāna administratīvais centrs. 2011. gadā pilsētā dzīvoja 1,11 miljoni iedzīvotāju, bet tās aglomerācijā dzīvoja 4,53 miljoni iedzīvotāju. Pilsēta atrodas Irānas vienīgās kuģojamās upes Karunas krastos. Pēc Kopena klimata klasifikācijas Ahvāzā valda karsts tuksneša klimats. Vidējais nokrišņu daudzums gadā ir 230 mm. Vidējā gaisa temperatūra ir no 12 °C ziemā līdz 37 °C vasarā.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Ahvāza
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛖᚺᚹ

ᛖᚺᚹ

Fúthork rūnas:

ehv -  EHV   - ᛖᚺ - Rūnu raksturs EHV -

3-Rūnascript
Ehwaz-Hagalaz-Wunjo

Vērtība rūnas ‹Ehwaz-Hagalaz-Wunjo› trīs rūnas scenārijā

1. Ehwaz (ehwaz)

Rune Evaz vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda uz labi noskaidrotajiem apstākļiem, kurus jau sen esat gaidījis. Lucky, beidzot laimīgs. Jūs vadāt labvēlīgas enerģijas, jūs esat burvju spēka straumē, kas spēj izpildīt visas jūsu vēlmes. Esiet uzmanīgi, lai saglabātu šo burvju rezonansi. Jums var būt persona, kuras taisnīgums un veselais saprāts palīdzēs jums daudz. Norāda arī, ka jūs tagad virzāties pareizajā virzienā. Prognoze norāda uz nozīmīgu pozitīvu pārmaiņu laiku, piemēram, drošu braucienu, jaunām mīlestības attiecībām, jauniem biotopiem.


Ehwaz pretējā pozīcijā

Apgrieztās rune Evaz vērtība pirmajā pozīcijā ir braucējs, kas pārvadā savu zirgu. Fleece norāda uz veiksmīgu notikumu gaitas bremzēšanu, ne visas iespējas tagad ir atvērtas. Tu izkriti no labvēlīgo enerģijas plūsmu, zaudēja nepieciešamo rezonansi. Jūsu dzīves apstākļi, iespējams, novedīs pie zaudējumiem vai bažām. Panākumi ir iespējami, pateicoties kādiem centieniem, nekas nebūs viegli, un lepnuma trūkums dos jums ārkārtīgi izturīgu mērķi mērķa sasniegšanā.

2. Hagalaz (hagalaz)

Otrajā pozīcijā - ir jēga aplūkot situāciju no otras puses, mainīt viedokli, atbrīvot savu apziņu no materiāla pielikumiem. Saistībā ar attiecībām tas parasti iesaka sajaukt obligāciju. Ja tas šķiet problemātisks, tad pārdomājiet situāciju, pārvērsiet savas attiecības otrādi - „mēs veidosim savu, mēs veidosim jaunu pasauli”. Revolūcija ir laba, jo haoss un traucējumi, ko tas izraisa, jau kādu laiku tiek mudināti. Tā kā tā ir uzvara uzvaru, tā iesaka neizstāties no sava mērķa, mainīt taktiku, pārvietoties, bet turpināt savu. Neaizmirstiet - ūdens nēsā akmeni.

3. Wunjo (wunjo)

Trešajā pozīcijā ir vēlmju piepildīšana jebkurā vārda nozīmē. Tā ir samierināšanās pazīme, kas paredz prieku un laimi, varas iegūšanu un svētības.


Wunjo pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - sēras par zaudētajiem. Izrāda krīzes laiku, rakstura negatīvo aspektu izpausmi vai depresijas sākumu. Kopā ar pozitīviem rūnām apstiprina, ka rezultāts ir rezultāts. Nelietojiet atturēties no sīkumiem. Nākamreiz, kad būsiet uzmanīgāks.

divine_3_sources

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-20 11:23:22 (GMT)