Frejas rūnas
Рейтинг 13 из 14 на основе 1053 просмотров.

ᛖ - Ehwaz

Ehwaz
1053 %%HITS%% 1053
Lapa pievienota (rediģēta) 2020-07-07 12:07:46 2020-07-07 12:07:46

Ehwaz

Ehwaz
ehwaz -  EHWAZ   - ᛖᚺᚹᚨᛉ - Rūnu raksturs EHWAZ -

ᛖᚺᚹᚨᛉ

ᛖᚹᚨᛉ

Futark rūnas
Northumberland rūnas
 ᛖ - Ehwaz

Rūna formula (rūnu kombinācija): EHWAZ

Fleece attīstība. Simbols ir Odina zirgs, Slaipnirs. Draudzība, komunikācija, dievu gribas diriģents. Dod iespēju sazināties un sadarboties. Sinhronizē personas ārējos faktorus un iekšējo noskaņojumu. Evaz - ir godīgs vējš un brīnums, kas palīdz veidot attiecības.

Runa Evaz - kustība, kopīgs darbs ar kādu. Dvēseles un ķermeņa attiecības. Vienlīdzīga vīriešu un sieviešu partnerība, kas darbojas ne tikai fiziskajā, bet arī garīgajā un garīgajā līmenī.
Fleece nodrošina komunikāciju un komunikāciju par visiem plāniem. Palīdz un veicina harmoniskas un dinamiskas jebkuras situācijas atrisināšanu.
ᛖᚺᚹᚨᛉ

Viss ehwaz rūnas
3-Rūnascript
ehwaz-Hagalaz-Wunjo

Definīcija rūna vērtība ‹ehwaz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

ehwaz (ehwaz)

Meklējiet harmoniju, savstarpēju sapratni un kopīgu mērķi attiecībās ar citiem un sevī. Ir ārkārtīgi svarīgi noteikt, kas jūs savieno, kas ļauj jums būt kopā, kas ir kopīgs. Un indivīds, atvienojot atcelt vēlāk. Ja jums ir nepieciešams ceļot - pārliecinieties, ka jūtat vēlmi ceļot un atrast vienu (vai to), kas jūs vedīs un vadīs.

ehwaz pretējā pozīcijā

Split. Jums tagad ir ārkārtīgi svarīgi saprast, kas jūs un pretējo pusi kopā. Jūs, visticamāk, atrodaties konfliktā, pārpratumos, sliktā luck. Bet galvenais ir tas, ka jums ir kopīgs mērķis, bet jūs nepiekrītat, kā to īstenot - jūsu ambīcijas, prasības un idejas jums liedz. Doties atpakaļ uz mērķi.

 
 
 
 
 
3   
(1548) Rune : ᚱᚢᚾᛖ  
1548


 


Russian English

© 2017-2020 attfreya.lv 2020-07-07 12:07:46 (GMT)