Frejas rūnas

ᛖᛉᛁ - Ehwaz-Algiz-Isa : Aizsardzība pret burvju iedarbību, astrālā aizsardzība

1037 %%HITS%% 1037
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-26 15:29:43 2021-10-26 15:29:43
 ᛖᛉᛁ - Ehwaz-Algiz-Isa : Aizsardzība pret burvju iedarbību, astrālā aizsardzība

ᛖᛉᛁ - Ehwaz-Algiz-Isa

Aizsardzība pret burvju iedarbību, astrālā aizsardzība

Ja jums ir aizdomas par negatīvu maģisku efektu uz jums, jūsu ģimeni vai mājām, uzrakstiet uz brošūras rune formulu, kas sastāv no Evazas, Algizas un Isa. Viņa ne tikai brīdinās par iespējamām negatīvām sekām, bet ar Algiz palīdzību galu galā tiks noskaidrots, no kurienes viņi nākuši.

Mesuts Ezils - Futbolists

Mesuts Ezils ir turku izcelsmes Vācijas futbolists, spēlē pussarga pozīcijā, pārstāvējis Vācijas futbola izlasi. Kopš 2021. gada Ezils spēlē Turcijas Superlīgas komandu Stambulas "Fenerbahçe".

https://lv.wikipedia.org/wiki/Mesuts_Ezils
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛖᛉᛁ

ᛖᛉᛁ

Fúthork rūnas:

ezi -  EZI   - ᛖᛉᛁ - Rūnu raksturs EZI -

3-Rūnascript
Ehwaz-Algiz-Isa

Vērtība rūnas ‹Ehwaz-Algiz-Isa› trīs rūnas scenārijā

1. Ehwaz (ehwaz)

Rune Evaz vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda uz labi noskaidrotajiem apstākļiem, kurus jau sen esat gaidījis. Lucky, beidzot laimīgs. Jūs vadāt labvēlīgas enerģijas, jūs esat burvju spēka straumē, kas spēj izpildīt visas jūsu vēlmes. Esiet uzmanīgi, lai saglabātu šo burvju rezonansi. Jums var būt persona, kuras taisnīgums un veselais saprāts palīdzēs jums daudz. Norāda arī, ka jūs tagad virzāties pareizajā virzienā. Prognoze norāda uz nozīmīgu pozitīvu pārmaiņu laiku, piemēram, drošu braucienu, jaunām mīlestības attiecībām, jauniem biotopiem.


Ehwaz pretējā pozīcijā

Apgrieztās rune Evaz vērtība pirmajā pozīcijā ir braucējs, kas pārvadā savu zirgu. Fleece norāda uz veiksmīgu notikumu gaitas bremzēšanu, ne visas iespējas tagad ir atvērtas. Tu izkriti no labvēlīgo enerģijas plūsmu, zaudēja nepieciešamo rezonansi. Jūsu dzīves apstākļi, iespējams, novedīs pie zaudējumiem vai bažām. Panākumi ir iespējami, pateicoties kādiem centieniem, nekas nebūs viegli, un lepnuma trūkums dos jums ārkārtīgi izturīgu mērķi mērķa sasniegšanā.

2. Algiz (algiz)

Otrajā pozīcijā - necaurspīdīgs ieteikums pievērst uzmanību viņu aizstāvībai vai drošībai. Mēģiniet saglabāt savu izvēlēto rīcību un mērķi, kas ir cienīgs. Tiek ieteikts parādīt diplomātiju un komunikācijas elastību. Saglabājot modrību, izmantojot priekšstatu un intuīciju, jūs varat izvairīties no daudzām briesmām.


Algiz pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā no jums ir nepieciešamas zināšanas un precīzs aprēķins. Jums var būt tikai savs, neuzticieties nevienam. Dažās situācijās viņš iesaka uzrādīt pašuzupurēšanos, veltīt tik daudz sava laika un enerģijas, cik nepieciešams šajā situācijā. Vissvarīgākais, neaizmirstiet, kāpēc jūs to darāt. Ja jūs esat patiesi un atklāti pietiekami, jūs varat pozitīvi mainīt jebkuru situāciju.

3. Isa (isa)

Trešajā pozīcijā - paziņo par miera un stabilitātes perioda sākumu. Dažos gadījumos tas ir pazudušo spēku pazīme - situācija paliks tādā pašā formā, kādā tā pārstāvēja pirmo izlīdzināšanas rune. Ja vairāki rūnas, piemēram, apgrieztā Nauta un Mana, Hāgala vai Eyvaza, tad Isa paziņo par šīs krīzes sākumu un, visticamāk, ilgu laiku.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-26 15:29:43 (GMT)