Frejas rūnas

ᚠᚨᚷ - Odina pirmā burvestība : Palīdzība

1288 %%HITS%% 1288
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-21 04:43:06 2022-01-21 04:43:06
 ᚠᚨᚷ - Odina pirmā burvestība :  Palīdzība

ᚠᚨᚷ - Fehu-Ansuz-Gebo


Odina pirmā burvestība

Palīdzība

Fagots - Mūzikas instruments

Fagots ir koka pūšamais mūzikas instruments. Mūsdienās tā korpuss parasti tiek gatavots no kļavas. Korpusā tiek iekonstruēta vārpstu sistēma; gaiss tiek pievadīts caur dubultmēlīti, kas savukārt ir tikusi piestiprināta pie metāla pievadcaurulītes.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Fagots
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚠᚨᚷ

ᚠᚨᚷ

Fúthork rūnas:

fag -  FAG   - ᚠᚨᚷ - Rūnu raksturs FAG -

3-Rūnascript
Fehu-Ansuz-Gebo

Vērtība rūnas ‹Fehu-Ansuz-Gebo› trīs rūnas scenārijā

1. Fehu (fehu)

Fehu rune vērtība pirmajā vietā: liels darbinieks. Gribas, zināšanu un vēlmju savienība. Parādoties šajā pozīcijā, Fehu norāda uz nepieciešamās vitalitātes, materiālās drošības un gribas esamību uzdotā jautājuma risināšanā. Ņemot visu nepieciešamo, varat manipulēt ar situāciju. Luck iegūst pašas rokas, bet šeit, pirmkārt, ir sajūta, ka valdījums un īpašums, nevis mīlestība. Tas, kuram tiek veikta saskaņošana, jau ir dominējošo apstākļu uzvarētājs un valdītājs, un turpmākās rūnas norāda, vai būs iespējams saglabāt šo priekšrocību.


Fehu pretējā pozīcijā

Apgrieztās Fehu runas vērtība pirmajā pozīcijā ir nepacietība, indulgence paša vai kāda cita vājās puses, staigāšana pēc kāda gribas. Parādoties šajā pozīcijā prognozē, Fehu personificē neefektivitāti, trūkumu vai pilnīgu gribas trūkumu tajā, kam ir saskaņošana, kā arī finansiālas vai materiālas problēmas. Sliktākajā gadījumā tas var būt īpašuma vai ietekmes sfēras zudums. Tagad ir laiks, kad labākas pārmaiņas ir pietiekami smagas, jo trūkst spēka vai pienācīgas motivācijas. Vēlme sūtīt visu prom nogalina gaišus nākotnes plānus un padara cilvēkus dziļākus un dziļākus trūkumus. Uzņēmējdarbības aizkavēšanās un attiecību pārtraukumi tagad ir visticamāk. Viena laba ziņa ir tā, ka visas neveiksmes ir īslaicīgas un parasti tās ilgi neizvilkjas.

2. Ansuz (ansuz)

Otrajā pozīcijā veiciet notikumus, kas notiek kopā ar jums un ap jums, kā zīmes un zīmes. Savā uzvedībā veselais saprāts un princips \"kaut ko iegūt ir svarīgi tagad - vispirms jums ir jādod kaut kas\". Mēģiniet iegūt maksimālu informāciju par pašreizējo situāciju, parādīt savu sabiedriskumu, sabiedriskumu un runas pievilcību.


Ansuz pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā ir triks. Situācija ir jālabo, izmantojot visus pieejamos līdzekļus, neizslēdzot veselīgu adventurismu, viltību un veiklību. Dažos gadījumos ir norāde par informācijas avota maiņu. Nokļūt apakšā, skatieties dvēseles dziļumā. \"Kas es esmu, no kurienes es esmu, kāpēc es esmu šeit?\" Jums vienkārši jānovērš tas, kas noticis nepareizi, noskaidrojiet \"problēmas\" cēloni un izlabojiet to.

3. Gebo (gebo)

Trešajā pozīcijā - apmeklējums, ko jūs īsti negaidāt (ja pirmajam rune ir negatīva vērtība). Būtībā tā ir labvēlīga zīme, kas paredz sasniegt mērķi. Paredz sadarbību, atrast sabiedroto vai iegūstot kādu vērtību, kas var būt nepieciešamā informācija.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-21 04:43:06 (GMT)