Frejas rūnas

18 Odina burvju viļņi

4075 %%HITS%% 4075
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-24 22:58:59 2021-10-24 22:58:59
 18 Odina burvju viļņi

Elders Edda apraksta, kā viens no sarakstiem ir viņa astoņpadsmit burvestības. Tie apraksta ietekmi, ko rada konkrēta kustība. Bet tas nenorāda tos rūnas, ko Odins varētu izmantot šajās burvestībās. Es domāju, ka visi runisti, kas strādā ar rūnām, katrs savā veidā tos interpretēja to darbību nozīmē, ko viņi radīja dzīvē. Es arī centos atrisināt šo pretrunīgo uzdevumu. Neskatoties uz izskatāmā jautājuma pretrunīgo raksturu, es vēlētos iepazīstināt ar saviem atzinumiem lasītājiem.

Šim nolūkam ir jāatgriežas tajā brīdī, kad Odins pats sevi upurēja, lai iegūtu zināšanas par rūnām. Viņš deviņās dienās karājās ar šķēpu, kas pavirzīts uz koku. Šajās dienās viņš uzzināja un zināja katras rune spēku. Viņš noķēra tos enerģijas, kas sevī ved, spējas darboties pa vienam un darboties kopā, tādējādi palielinot viņu spēku. Tāpēc Odinam deviņi ir īpaši nozīmīgi. Deviņi tiek veidoti no trim trīskāršiem. Pirmajai burvestībai paredzētu rūnu komplektu Odins aizņem pirmie deviņi rūnas - sākot ar pirmās kārtas rune un sadalot tos trīs trīskāršos. Apelācija uz rūniem viņu atrašanās vietā pēc kārtas Futarka. Tie būs rūnas:

 0x01 graphic

un sadaliet tos trīskāršos, tad no katra trīskāršā mēs ņemam vienu pirmo rune

 0x01 graphic

Feu-Ansuz-Gebo Šī ir pirmā burvju burvestība. Tad mēs atkal ņemam deviņas rindas no Futhark no otrā rune. Būs

0x01 graphic

atkal mēs ielauzamies trīskāršos un ņemam pirmās rūnas no trīskāršiem. Tie būs rūnas

 0x01 graphic

- Uruz-Raidho-Wunjo, kas tiek ņemti otrajā burvestībā, tad deviņu rūnu skaitīšana tiek veikta ar trešo rune Futark rindā, tad ar ceturto, piekto un tā tālāk līdz beigām. Pēdējie deviņi rūnas būs

0x01 graphic

Mēs ielauzamies trīskāršos un ņemam pirmo no trīskāršiem. Tie ir rūnas

0x01 graphic

Bercana-Laguz-Dagaz - kalpos Odina pēdējai burvestībai, jo virkne rases rindu beidzas ar Dagaz rune un pēc tam turpinās.
   Iespējams, mana pieeja izlemt, vai izšifrēt Odina viļņus, ir diskutējama, bet man nav tiesību iepazīstināt lasītājus ar šo redzējumu. Patiesība ne vienmēr ir aiz septiņiem zīmogiem un dažkārt atrodas uz virsmas. Mēs bieži brīnām, kāpēc mēs to neesam redzējuši. Mēs tik daudz reižu aizbraucām bez pamanāmības, un tad pēkšņi viņa mūs satrieca. Tātad, šeit es nepretendēšu par galīgo patiesību, bet es arī nevaru klusēt par to. Ļaujiet ikvienam par intuitīvu sapratni izlemt pats - varbūt vienā vai otrā veidā. Šeit nav matemātiska rakstura, bet tikai tās iekšējais redzējums. 
   Šajā es redzu patiesību.

Zinaida Sur

------------------------------------------------


Pirmā rakstība - Palīdzība.
   
  ᚠᚨᚷ  Feu - Ansuz - Gebo

   Runa Feu - palīdz izkļūt no vajadzības, bet ar garīgu komfortu, nevis par katru cenu. Šādā gadījumā Feu palīdz personai izlemt, ko pieņemt un ko atteikt. Pirms ārējiem uzkrājumiem ir nepieciešams uzkrāt garīgo un garīgo bagātību. Un arī var būt pateicīgs par pozitīvo rezultātu, ko līdz ar to iegūst Feu rune.

   Ansuz ir Dievišķo spēku palīdzība. Tas rada iedvesmu, iedvesmu, kas ļauj pareizi iziet no izveidotās vides. Runa dod gribu un apņēmību labvēlīgi atrisināt šo situāciju. Šim nolūkam rune dod personai veiksmi un radošu pieeju problēmas risināšanai. Ir ļoti svarīgi pareizi izmantot šo dāvanu - tas netiek uztverts, bet tiek absorbēts un paplašināts.

   Gebo - dāvana. Šeit dāvana notiek nevis tāpēc, ka persona to ir pelnījusi, bet gan kā avansu. Un personai ir jābūt šīs dāvanas cienīgai. Personai, kas saņēmusi dāvanu avansa maksājuma veidā, būtu jāpaplašina savas spējas, piesaistot tam partneri vai partnerus Fleece Gebo palīdzēs veidot partnerattiecības un virzīs jūsu savienību pozitīvā virzienā.


Otrā burvestība ir dziedināšana.

   ᚢᚱᚹ Uruz - Raido - Vuno

   Uruz ir vara. Ar Uruzu cilvēks saņem jaunu pieplūdumu.
   Jauns enerģijas avots, kas ļauj pārvarēt negatīvos procesus organismā. Fleece uzlabo iespēju koncentrēšanos uz dziļas pašpārvaldes spēku transformācijas, lai cīnītos pret slimību. Cilvēks izpaužas vēlēšanās - pārveidot un dziedināt ķermeni.

   Raido - pavada cilvēka pūles atgūšanai. Viņa sargā un palīdz samazināt šo ceļu. Ļauj atjaunot visu. Tas veicina labvēlīgu notikumu gaitu, tādējādi likvidējot visu negatīvo no cilvēka ceļa.

   Vunjo ir prieks par uzvaru pār slimību.
   Tā ir veselība, dzīves prieks.
   Pozitīva atgūšanas posma pabeigšanas bailes, slimība paliek aiz muguras - gaisma un prieka priekšā.
  

 Trešā burvestība - aktīvā aizsardzība
   
   ᚦᚲᚺ Turisaz - Kano - Hagalaz

   Turisaz ir dievs Thors, kurš cīnās pret haosa spēkiem, rune.
   Šis smaile ir aktīva aizsardzība, un tā prasa darbības likumību. Izmanto, lai neitralizētu ienaidnieka rīcību vai naidīgu enerģiju ietekmi.

   Kano - deglis. Palīdzot identificēt bīstamību. Tas palīdz aizsargāt vērtības (dzīve, veselība, gods utt.). Nostiprina vērtību un piepūles rūnas ir kopā ar viņu "tandēmā". Kano mudina būt uzmanīgiem un uzmanīgiem.

   Hagalaz - palīdz izvēlēties pareizo ceļu. Tādā veidā tā iznīcina visus traucējumus un veicina polāro pretēju izmantošanu. Sniedz harmoniskāku un pozitīvāku rīcību.
   Darbojas kā apdares spēks.
   

Ceturtais burvestība ir atbrīvošana.
   
   ᚨᚷᚾ Ansuz - Gebo - Nautyz.

   Ansuz - vēlme pārvarēt šķēršļus. Radoša pieeja, kas balstīta uz piepūli un atjautību, lai atrisinātu problēmu. Atbalstiet dievus.

   Gebo - sniedzot labu veiksmi. Laimīgs notikums partnerības piesaistē. Gudrības pārveidošana pareizā lēmuma īstenošanā.

   Nautyz - piespiešana. Fleece, izmantojot piespiedu situāciju, palīdzēs no sarežģītas situācijas. Šķiet neiespējami sasniegt un droši izkļūt no krīzes vai no krīzes situācijas ar atjautību, izturības pašdarbību. Fleece aicina jūs mācīties sevi un spēju izmantot savus neizsīkstošos spēkus krīzes brīdī.

Piektā burvestība - apturiet tuvojošos draudus.

ᚱᚹᛁ    Raido - Vunjo - Isa

   Raido brīdina par briesmām, katram cilvēkam tiek dota intuīcijas dāvana. Intuitīva apdraudējuma sajūta tiek dota personai, lai aizsargātu un pagarinātu dzīvi. Šajā gadījumā Raeda rune palīdzēs atrisināt bīstamo situāciju labvēlīgā veidā. Viņa slēpt ceļu un pasargās no briesmām.
   Vuno - dos spēcīgu spēku un radīs pozitīvu risinājumu cilvēka centieniem.
   Tā ir spēcīga, laba zīme un tā darbojas ātri un droši.
   Isa - ierobežojošs, apturot naidīgus kustīgos spēkus. Tas aptur briesmas, iesaldē ienaidnieka darbību. Lai novērstu šo spēku, tas ir bezjēdzīgs. Isa aptur nevēlamus procesus. Fleece dod cilvēka laiku pārmaiņu situācijai.
   

Sestā burvestība - aizsardzība pret saindēšanos
   
ᚲᚺᛃ   Kano - Hagalaz - Yer

   Rune Cano prasa modrību, izceļ un atklāj lietu būtību. Covert padara to skaidru un neatkarīgu.
   Hagalazs, uzklausījis Kano vibrācijas signālu, nekavējoties pievienojas cīņai. Fleece iznīcina briesmu cēloni. Hagalaza rīcība padara dievišķās pārmaiņas un palīdz cilvēkam savlaicīgi orientēties, lai pretotos ļaunumam. Ar darbību Hagalaz iet, tūlītēju aprēķinu ar ļaunumu.
   Yer - rune veiksmīga pabeigšana. Iepriekšējo darbu rezultātā novākt Dievību žēlastību un atbalstu. Rezultāts ir pienācīgi pabeigts darbs.
   

Septītā burvestība - glābšana ugunsgrēka gadījumā.
   
 ᚷᚾᛇ  Gebo - Nautyz - Eyvaz

   Gebo ir Dieva dāvana cilvēkam. Šeit dievi sniedz enerģētikas dāvanu, kas var palīdzēt cilvēkam pretoties briesmām. Tā ir dzīvības un laika dāvana un to harmoniskā kombinācija. Enerģija vienlaicīgi novirza cilvēka pūles un to ierobežo laikā. Darbojas ātri un efektīvi. Piesaista citu cilvēku partneru palīdzību.
   Nautiz - pakļauts un darbojas reālā laikā - šeit un tagad tas piespiež kritiskajā brīdī domāšanas un apziņas enerģiju fiziskajā realitātē darboties konkrētu un nepieciešamu darbību un cilvēku glābšanas izpausmē. Padara parādīt drosmi un izturību.
   Eyvaz - spēku uzturēšana un aizsardzība. Nāves iekarošanas spēks visos tās veidojumos. Nodrošina vitalitāti un ilgmūžību.
   

Astotā burvestība - strīdu un ienaidnieku samierināšana.
   
 ᚹᛁᛈ  Vunjo - Isa - Pērta.

   Vuno ir prieks. Prieks nāk no draudzības mīlestības. Sajūta elkonis ar citiem, tas ir, kad jūs saprotat, kad viņiem ir dāsnums, kad draugs kļūdās. Tā ir mīlestība, kas neprasa neko sev, bet dod visu. Negaidot, saņemiet kaut ko pretī.
   Isa - sasaldē visu negatīvo izpausmi. Tas dod laiku, lai saprastu darbības maldīgumu. Pārtrauc strīda uzliesmojumu sākotnējā posmā un pašpārvaldes saglabāšanu.
   Pērta ir mīlestības un draudzības atdzimšana. Palīdz personai atvērt vislabākos jūtas un sajūtas. Palīdz cilvēkam no viņa centieniem nepareizi rīkoties. Tādējādi tiek atjaunotas un nostiprinātas draudzīgas un mīlestības saites.

Devītā burvestība - ūdens apsardze.
 
 ᚺᛃᛉ Hagalaz - Yer - Algiz

   Hagalazs ir pērkona negaiss, vētra. Zaudēts līdzsvars. Bet rune ir pārmaiņu potenciāls. Tas var pārvērst nelabvēlīgos apstākļus labvēlīgos apstākļos. Fokuss un tieša enerģija, lai mainītu realitāti. Vējš pēkšņi pazuda, jūra nomierinājās. Debesīs parādījās varavīksne - skaidrs laiks.
   Yer - ļauj dabiskās parādības žēlastības enerģijai mainīt un saglabāt cilvēka izturību. Tas palīdzēs pabeigt veiksmīgu plānošanu.
   Algiz ir dievu aizsardzība. Tas rada izdzīvošanas instinktu un mehānismu tā izmantošanai. Rune Algiz spēka lauks darbojas kā aizsardzība visos līmeņos un noraida negatīvo ietekmi. Tās izpausme Dievu lūgšanas aicinājumā. Lūgšana mums atgādina, ka caur ticību viss ir iespējams. Un šeit ir galvenais ticības spēks un vārdu patiesums, kas var būt personīgi. Galvenais sajūta, ar kuru jūs vērsieties pie Dieva, ir Augstākie Gaismas spēki.
  

 Desmitā burvestība - pret maģiskām ietekmēm.
   
 ᚾᛇᛋ  Nautiz - Eyvaz - Soulu

   Nautiz - Fleece rada smagus ierobežojumus un piespiešanu personai, kas pārvadā tumšo enerģiju. Palīdz cilvēkam, kas mīl mīlestību sirdī, un augsta tīra Gara vēlme. Viņa cīnās ar šādu cilvēku ar intīmām zināšanām, lai cīnītos pret ļaunumu.
   Eyvaz - apgaismo, lai atrastu patiesu garīgumu.
   Soulu dod iekšējo ieskatu. Tas dod spēku un entuziasmu. Bagātina zināšanas un atklāj radošumu. Palīdz rīkoties ātri un mērķtiecīgi. Saulu ir gaisma, saule. Un ar gaismas atnākšanu izzūd visa tumsība. Tas nepanes saules siltumu un tīrību. Uzvara vienmēr ir pasaules malā.
   

Vienpadsmitā burvestība - aizsardzība kaujā.
   
 ᛁᛈᛏ  Isa - Pērta - Eyvaz

   Isa iesaldē ienaidnieka rīcību. Viņa karavīri kļuva mazi, zaudējot orientāciju. Kareivji ir kā pusi aizmiguši un zaudē kaujas spējas.
   Pērta - dzīve un nāve. Viena viņa nosūta nāvi - dod dzīvību citai. Tas stiprina karavīru garu, kas cīnās ar ārstiem. Fleece pauž kolektīvo enerģiju, kas ir pret ienaidnieku. Karavīri, kas aizstāv savu valsti, savu mīļoto, saņem caur Pērta rune milzīgu spēju izturēt uzbrukumu.
   Teyvaz - uzvara. Tā apvieno visu karavīru militāro spēku ar viņu personīgo drosmi un drosmi. Raiļu burvība un to cilvēku pašaizliedzība, kuri aizstāv savas mājas, viņu zemi, ir spēcīgs spēks un šī vara ir neuzvarama.
   

Divpadsmitā burvestība - atjaunošana, glābšana.

 ᛃᛉᛒ  Yer - Algiz - Berkana

   Vēl ir fiziska realitāte, kas ir savlaicīgi. No vienas puses, ziema sasalst. No otras puses - pavasaris, atdzimšana un izaugsme. Šo progresu nevar pārkāpt. Dabā viss iet caur ciklu. Un neviens nevar to mainīt.
   Algiz - darbojas uz zemes plaknes un aizstāv cilvēka ķermeni, dvēseli un Garu. Tā stiprina auru un darbojas kā instinktīva visu dzīvo būtņu aizsardzība. Darbojas režīmā starp dzīvi un nāvi.
   Berkana - dzīve un tās izpausme. Dzimšana un turpmāka dīgtspēja. Tas baro un aizsargā jaunu radību pirms dzimšanas un attīstās un palīdz pēc izaugsmes. Šo rune spēku savienība palīdz atgriezt personu, kad viņš atrodas uz dzīvības un nāves robežas.

   Trīspadsmitā burvestība - saglabāta bērnam.
   
 ᛇᛋᛖ  Eyvaz - Soulu - Evaz

   Eyvaz - izturības un sakņu simbols. Darbojas kā "gaisma" un "tumsa", kas nav izpaužas ienaidniekiem, bet papildina viens otru. Tā ir saikne starp ķermeni un Garu. Tas ir dabas spēks, kas iekaro nāvi un dod spēku izaugsmei.
   Sowilo - pati enerģija. Vadīšanas un izaugsmes virzošais spēks. Viņa attīsta un konsultē Dvēseli. Aizpilda enerģiju, entuziasmu un sniedz aktivitātes un centību.
   Evaz ir kustības rune. Dod iespēju sazināties un sadarboties. Tā ir gudrība un harmoniska izpratne attiecībās ar pretējo dzimumu. Fleece dod cilvēkam aizsardzību un palīdzību un nekad nelabvēlīgi.
   
Četrpadsmitā burvestība - zināšanas, kas dod gudrību.
   
 ᛈᛏᛗ  Perth - Teyvaz - Mannaz

   Pērta ir burvju uzsākšanas rune. Viņa atklāj noslēpumu, intīmo. Palīdz nodot vārtiem uz jauno. Tas ir liktenis, kas dod zināšanas un spēku.
   Teyvaz ir karavīrs pēc viņa darbības. Lai izietu vārtiem, ir nepieciešama drosme un drosme. Runa Teyvaz apbalvo Gara karotāju ar uzvaru un gudrību.
   Mannaz ir cilvēks un cilvēka prāts. Šīs rune spēks ļauj viņam attīstīt un dot savu dzīvi mērķim un nozīmei. Dod iespēju iekšējai burvīgai uzsākšanai. Viņa attīsta atmiņu un garīgās spējas.
   

Piecpadsmitā burvestība - spēks un gods.
   
 ᛉᛒᛚ  Algiz - Berkana - Laguz

   Algiz - Fleece aizsardzība un dievu patronāža. Tas palīdz atrast savu galamērķi un dod personai iespēju to saprātīgi un gudri realizēt. Runa rāda radošu darbību un atbrīvo no egoisma un lepnuma.
   Berkana ir ģenerējošs spēks. Ļauj plānus un plānus īstenot agrīnā posmā. Tad augt un attīstīties un neļauj procesam apstāties.
   Laguz ir intuitīvs priekšstats par pareizi izvēlētu ceļu. Radošu un maģisku iespēju atklāšana. Šis rune baro un izgaismo visus būtnes līmeņus.
   Fleece, kas ved. Tas veicina vēlmi palīdzēt citai ciešanām. Šī runa ietekmē cilvēks dalās savā pieredzē un zināšanās ar citiem. Dalīšanās ar citiem ir pelnījusi godu un cieņu.
  

 Sešpadsmitā burvestība - mīlestības piesaiste
  
 ᛋᛖᛝ Soulu - Evaz - Inguz

   Saulu - saules enerģija. Veicina pārliecinošu rīcību, apzinoties pareizo izvēli. Ar šādu rīcību darbība notiek spontāni. Soulu dod primāro impulsu, iespēju attīstīties un padziļināties.
   Šī kustība notiks līdz rūgtajam beigām.
   Evazam ir lielas pārmaiņas, ko kontrolē Augstākie spēki. Šie spēki kontrolē situāciju, nevis personu. Rune darbojas neredzami, bet ātri. Ārējās izpausmes un personas iekšējais noskaņojums notiek vienlaicīgi. Tas ir godīgs vējš un brīnums, kas palīdz veidot attiecības.
   Inguz - vīrišķīgs un sievišķīgs. Tā ir trīs jaunu lietu rune: jauna mīlestība, jauna radošums un jauna paaudze. Atspoguļo tīri personisku, individuālu. Nosaka rezultātu pozitīvā veidā.
  
 Septiņpadsmitais burvestība vārds - ģimenes savienība.
   
  ᛏᛗᛟ Teyvaz - Mannaz - Otilia

   Teyvaz ir kaislība. Lai iegūtu uzvaru, situācija ir jānovērš kvalitatīvi un nevainojami Teyvaz mudina cilvēkus sajust spēku un vitalitāti, maksimāli sekmīgi sasniedzot lielo mērķi.
   Mannaz - Ego, persona, kas nokārto eksāmenu, sirsnībai, godīgumam. Tā ir cilvēka savstarpēja uzticēšanās. Tā ir “I” un “Cits” kā viens.
   Otilija ir mājvieta, ģimene. Tās ir jūsu zemes robežas, jūsu veids, jūsu vērtības. Gan materiālās, gan garīgās tradīcijas. Tas ir jūsu garīgais centrs - atbalsta un atpūsties centrs. Tā ir mīlestība un sapratne, kas jūs ieskauj mīļajiem.


   Astoņpadsmitā burvestība - Viņš un viņa.
   
 ᛒᛚᛞ  Berkana - Laguz - Dagaz

   Berkana ir jaunības māte, dzimšana un dīgtspēja.
   Visu auglība - koks, augļi, bērns. Tā ir noslēpumaina un dziļa sajūta starp vīrieti un sievieti. Berkana ir klusa ģimenes laime un viņas mīlestības aizsardzība.
   Laguz - plūsma. Dzīves plūsmas, izmaiņas, attīstās bez apstāšanās. Tā ir arī cilvēka jūtas
Avots: http://samlib.ru/s/sedyh_z_i/rune.shtml

Futark rūnas
Northumberland rūnas


3-Rūnascript
Gebo-Eihwaz-Perthro
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-24 22:58:59 (GMT)