Frejas rūnas

Geb

85 %%HITS%% 85
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-21 06:07:12 2022-01-21 06:07:12

Dzimšanas diena -

Dzimšanas diena jeb jubileja ir diena, kad tiek svinēta konkrēta cilvēka piedzimšana. Parasti dzimšanas dienā gaviļnieks tiek sveikts ar vārdiem "Daudz laimes dzimšanas dienā!", un viņam pasniedz dāvanas un ziedus, kā arī tiek rīkots dzimšanas dienas pasākums.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Dzimšanas_diena
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚷᛖᛒ

ᚷᛖᛒ

Fúthork rūnas:

geb -  GEB   - ᚷᛖᛒ - Rūnu raksturs GEB -

3-Rūnascript
Gebo-Ehwaz-Berkano

Vērtība rūnas ‹Gebo-Ehwaz-Berkano› trīs rūnas scenārijā

1. Gebo (gebo)

Pirmajā pozīcijā - savienība, partnerība, dāvana. Fleece norāda vīrišķās un sievišķīgās harmonijas gaismā, spēku un enerģijas līdzsvaru. Reizēm tā ir pazīme, ka trūkst interese par pašreizējiem notikumiem vai par iznākumu, kas nāk no atbrīvošanās no trauksmes. Dažos gadījumos tas attiecas uz pašām attiecībām, problēmu, kuras sakne ir tieši tajās. Var izpausties kā vēlme kaut ko mainīt, atbrīvoties no kaut ko. Tā ir brīvības un harmonijas meklēšana.

2. Ehwaz (ehwaz)

Otrajā pozīcijā - sinhronizācija (sinhronisma principu formulēja CG Jung un izskatās šādi - "viss, kas notiek un notiek pašlaik, atbilst šī brīža kvalitātei"). Atlaidiet savu nodomu, un tas aizvedīs jūs, kur tas ir nepieciešams. Izmantojiet savu šarmu un veselīgo egoismu. Kā modēļa rune, tā iesaka darīt to, kas patlaban tiek iegūts vai iegūts ļoti viegli. Izbaudiet rezonanses procesu ar kustības spēkiem, harmoniju un veiksmi. Kad runa ir par garīgo audzēšanu, Fleece iesaka ņemt vērā prātu, ko bieži izmanto visu kultūru šamani. Atbildes uz jūsu jautājumiem atradīsiet, izmantojot sinhronizācijas metodi. Dažreiz brīdina, ka jums nevajadzētu pārāk daudz uzņemties sevi.


Ehwaz pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā - atbildība par viņu rīcību. Jums ir jāuzsāk iniciatīva, jauna pieeja, smags darbs. Dažreiz tas norāda, ka ir pienācis laiks aiziet no grēdas, uz kuras jūs tik ilgi esat braucis, lai izkļūtu no kādas patronāžas vai ietekmes. "Ja kalns neatrodas uz Mohamedu, tad gods ir Dievam." Bet atcerieties, ka tikai viens, kas zina patieso ceļu, var iet apkārt.

3. Berkano (berkano)

Trešajā pozīcijā - sniedz pozitīvu rezultātu jebkurā jautājumā. Saistībā ar attiecībām, kopā ar Jeroy, norāda grūtniecību, dāmu vizīti, varbūt mātes ierašanos ar bērnu.


Berkano pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - ir kļūmes, neveiksmes pazīme. Labākajā gadījumā tas nozīmē garu staigāšanu, garu un sarežģītu ceļu uz mērķi.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-21 06:07:12 (GMT)