Frejas rūnas

Gnae

477 %%HITS%% 477
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-24 16:22:03 2022-01-24 16:22:03

Gnejs Nēvijs - Dzejnieks

Gnejs Nēvijs bija romiešu dzejnieks un dramaturgs. Nēvijs dzimis Kampānijā, pēc tam dzīvojis Romā, piedalījies Pirmajā pūniešu karā. Savu pirmo lugu uzvedis 235.g. p.m.ē. Veiksmīgi iestudēja savas lugas, līdz ar kādu no tām saniknojis ietekmīgo Metellu dzimtu, un nokļuvis ieslodzījumā. Lai arī tribūna atbrīvots, tomēr vēlāk izsūtīts uz mūsdienu Tunisiju, kur izdarījis pašnāvību. No Nēvija darbiem saglabājušies tikai fragmenti.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Gnejs_Nēvijs
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚷᚾᛇ

ᚷᚾᛇ

Fúthork rūnas:

gnae -  GNAE   - ᚷᚾᚨᛖ - Rūnu raksturs GNAE -

3-Rūnascript
Gebo-Nauthiz-Eihwaz

Vērtība rūnas ‹Gebo-Nauthiz-Eihwaz› trīs rūnas scenārijā

1. Gebo (gebo)

Pirmajā pozīcijā - savienība, partnerība, dāvana. Fleece norāda vīrišķās un sievišķīgās harmonijas gaismā, spēku un enerģijas līdzsvaru. Reizēm tā ir pazīme, ka trūkst interese par pašreizējiem notikumiem vai par iznākumu, kas nāk no atbrīvošanās no trauksmes. Dažos gadījumos tas attiecas uz pašām attiecībām, problēmu, kuras sakne ir tieši tajās. Var izpausties kā vēlme kaut ko mainīt, atbrīvoties no kaut ko. Tā ir brīvības un harmonijas meklēšana.

2. Nauthiz (nauthiz)

Otrajā pozīcijā - dariet to, kas jums ir un kas būs. Būtu jāatbrīvojas no nevajadzīgas un nevajadzīgas. Reizēm vētras laikā, lai kuģi varētu palikt ūdenī, jūrnieki daudzās noderīgās lietās, kas bija zaudējušas savu vērtību, lai kuģis izdzīvotu. Izpētiet to, kas ir iekšā, kas izraisa problēmas savā dzīvē. Izmantojot šo rusu ar pozitīvu nodomu, pielietojot zināšanas un gudrību, jūs varat mainīt savu likteni, atsakoties no citu cilvēku vai nevajadzīgu vēlmju.


Nauthiz pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā - kontrolēta muļķība, apkaunojot. Ir jāapzinās, kā jūsu vēlmes tiešām ir jūsu. Uzziniet savu ciešanu cēloni un ņemiet notikumus kā izpirkšanu un atvadu. Ja nākamais rune ir pozitīvs, jums jādod džins no pudeles - atraisiet savas emocijas.

3. Eihwaz (eihwaz)

Trešajā pozīcijā - atgriezieties normālā stāvoklī. Jūsu dzīve būs jūsu parastajā gaitā. Tas norāda uz atkārtotiem šķēršļiem un padomiem, ka viss sāksies. Dažos gadījumos, paredzot vērtīgu dzīves pieredzi, gudrību. Ar pozitīviem riņķiem ir vērojama situācijas stabilizēšanās un kārtība.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-24 16:22:03 (GMT)