Frejas rūnas

ᚺᛞᚹ - Burvju pārveidotājs

5198 %%HITS%% 5198
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-24 17:11:32 2022-01-24 17:11:32
 ᚺᛞᚹ - Burvju pārveidotājs

ᚺᛞᚹ - Hagalaz-Dagaz-Wunjo

Burvju pārveidotājs

ᚺ Hagalaz - slikts
ᛞ Dagaz - pagriežas
 Wunjo - labā.

“Šī rūnu formula šo (negatīvo) pārvērš par to (pozitīva).

Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚺᛞᚹ

ᚺᛞᚹ

Fúthork rūnas:

hdv -  HDV   - ᚺᛞ - Rūnu raksturs HDV -

3-Rūnascript
Hagalaz-Dagaz-Wunjo

Vērtība rūnas ‹Hagalaz-Dagaz-Wunjo› trīs rūnas scenārijā

1. Hagalaz (hagalaz)

Hagalaz rune vērtība pirmajā pozīcijā - apstākļi ir spēcīgāki un izraisīs sajūtu un emociju izpausmi, kuras gandrīz nav iespējams kontrolēt, tāpat kā arī notikumu gaita. Hagal ir ļoti nopietnu pārmaiņu zīme, kas dzīvē izpaužas kā haoss un spriedze domās un dvēselē. Ir pienācis laiks, kad pacietība pacēlās un spēks, kas aizslēgts agrāk, lauza brīvu. Ja sekojošās rūnas ir pozitīvas, tad šādas pārmaiņas var būt dzīves un harmonijas atjaunošana. Šajā gadījumā Hagal ir katalizators jūsu dzīves pozitīvajam pagriezienam. Kombinācijā ar negatīvi izvietotām riņķiem ir redzami destruktīvi notikumi. Jebkurā gadījumā, tagad nav īstais laiks, kad jūs varat apstrīdēt likteni.

2. Dagaz (dagaz)

Otrajā pozīcijā - koncentrācija, sasniegums. Tā kā runas runa, tā iesaka mainīt pasaules aprakstu uz līdzsvarotāku. Kad esat sasnieguši jūsu enerģijas līdzsvaru, jūs varat sasniegt savas apziņas transformācijas punktu. Mēģiniet neizplatīt savus spēkus, bet virzīt tos uz viena mērķa realizāciju. Fleece iesaka nepievērsties pašai problēmai, bet mainīt situāciju, lai apkārtējā telpa kļūtu gaišāka un laimīgāka. Tieši tāpat kā rītausma iezīmē jaunas dienas sākumu, aplūkojiet lietas no pilnīgi atšķirīga leņķa, un jūs atklāsiet neplānotas iespējas. Dažos gadījumos iesaka atrast jaunu lietojumu vecām lietām.

3. Wunjo (wunjo)

Trešajā pozīcijā ir vēlmju piepildīšana jebkurā vārda nozīmē. Tā ir samierināšanās pazīme, kas paredz prieku un laimi, varas iegūšanu un svētības.


Wunjo pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - sēras par zaudētajiem. Izrāda krīzes laiku, rakstura negatīvo aspektu izpausmi vai depresijas sākumu. Kopā ar pozitīviem rūnām apstiprina, ka rezultāts ir rezultāts. Nelietojiet atturēties no sīkumiem. Nākamreiz, kad būsiet uzmanīgāks.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-24 17:11:32 (GMT)