Frejas rūnas

Kā tulkot uz rūnas

1893 %%HITS%% 1893
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-24 16:30:07 2022-01-24 16:30:07
 Kā tulkot uz rūnas

 Laipni lūdzam rūnas tulkotājam AttFreya.lv


Lai tulkot no latviešu un angļu valodas, veidlapas laukā ievadiet jebkuru vārdu vai frāzi un noklikšķiniet uz "Meklēt".

Jūs redzēsiet Futhark un Northumbrian (anglosakšu) rūnu tulkojumu. Zemāk ir atsevišķs tulkojums un vārda vai vārdu rūnu nosaukumi atsevišķi (ja ievadījāt frāzi). Ja vēlaties saņemt frāzes tulkojumu, neizjaucot to atsevišķos vārdos, ievadiet vārdus, atdalot "-". Space, "+" un "," frāzi sadala atsevišķos vārdos.

Lapas apakšdaļā sadaļā "Futharkas rūnas" un "Northumbrian Runes" ir izceltas tās rūnas, kas piedalās tulkojumā, un attēlā ir redzams to kopējais skaits. Tādējādi tiek parādīti vārda (vai vārda) vadošie rūnas.

Lai atrastu spēļu atbilstību horoskops (diena + mēnesis) un dzimšanas datuma skaitlisko summu (diena + mēnesis + gads), atlasiet atbilstošos datus vajadzīgajos laukos un noklikšķiniet uz "Stream". Rezultāts - rūnas, kas atbilst formai zemāk norādītā datuma. Datuma rūnas tiek summētas ar rūnām, kas atbilst ievadītajai frāzei.

Piemērs tulkošanai runic valodā: mēs pārraidām frāzi "Rūnas tulkotājs".

Tulkojam tautas vārdus, piemēram: 

Piemērs ar datumu: Runes, kas atbilst datumam, piemēram: 11/03/1990

Piemērs ar vārda un datuma tulkojumu: Ja vēlaties uzzināt konkrētas personas (vai jebkura vārda) vadošos rūnas, jums jāievada gan vārds (vai kāds vārds), gan datums.
Mēs iegūstam vadošos rūnas nosaukumam "Edgars" 22 February 1977

Vadošais rune ir rune, kas ir visvairāk vārds (vai vārds + datums). Ja rūnu skaits ir vienāds (vai viens), tad ir vairāki vadošie rūnas. No tiem izvēlieties to, kas ir tuvāks garam.

3-rune runeskript - 3 visbiežāk sastopamo rūnu formulas ievadītajā frāzē vai vārdā. Ja datums ir ievadīts, datuma un vārda rūnas tiek pievienotas kopā.


Populāri latviešu vārdi:

Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᚺᛟᚹ:ᛏᛟ:ᛏᚱᚨᚾᛋᛚᚨᛏᛖ:ᛏᛟ:ᚱᚢᚾᛖᛋ

ᚺᛟᚹ:ᛏᛟ:ᛏᚱᚨᚾᛋᛚᚨᛏᛖ:ᛏᛟ:ᚱᚢᚾᛖᛋ

Fúthork rūnas:

how+to+translate+to+runes -  HOW+TO+TRANSLATE+TO+RUNES   - ᚺᛟᚹ:ᛏᛟ:ᛏᚱᚨᚾᛋᛚᚨᛏᛖ:ᛏᛟ:ᚱᚢᚾᛖᛋ - Rūnu raksturs HOW+TO+TRANSLATE+TO+RUNES -

3-Rūnascript
Tiwaz-Othala-Ansuz
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-24 16:30:07 (GMT)