Frejas rūnas

Ids

2430 %%HITS%% 2430
Lapa pievienota (rediģēta) 2022-01-20 10:38:51 2022-01-20 10:38:51

Idžma -

Idžma tiek skatīta kā „kopīga vienprātība musulmaņu kopienā”. Vienā no pantiem ir teikts „Tas, ko musulmaņi uzskata par taisnīgu, ir taisnīgs arī Allaham”.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Idžma
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛁᛞᛋ

ᛁᛞᛋ

Fúthork rūnas:

ids -  IDS   - ᛁᛞᛋ - Rūnu raksturs IDS -

3-Rūnascript
Isa-Dagaz-Sowilo

Vērtība rūnas ‹Isa-Dagaz-Sowilo› trīs rūnas scenārijā

1. Isa (isa)

Rune Isa vērtība pirmajā pozīcijā ir debesu ass, ap kuru viss rotē, un šī ass ir pati. Absolūtā pārredzamība un ledus aukstums attiecībā pret to, kas notiek, var jums labi kalpot. Tas ir slēptās attīstības laiks, iegūstot svarīgu iekšējo pieredzi. Tas liecina par stagnāciju jebkurā jomā. Izmaiņas ir maz ticamas.

2. Dagaz (dagaz)

Otrajā pozīcijā - koncentrācija, sasniegums. Tā kā runas runa, tā iesaka mainīt pasaules aprakstu uz līdzsvarotāku. Kad esat sasnieguši jūsu enerģijas līdzsvaru, jūs varat sasniegt savas apziņas transformācijas punktu. Mēģiniet neizplatīt savus spēkus, bet virzīt tos uz viena mērķa realizāciju. Fleece iesaka nepievērsties pašai problēmai, bet mainīt situāciju, lai apkārtējā telpa kļūtu gaišāka un laimīgāka. Tieši tāpat kā rītausma iezīmē jaunas dienas sākumu, aplūkojiet lietas no pilnīgi atšķirīga leņķa, un jūs atklāsiet neplānotas iespējas. Dažos gadījumos iesaka atrast jaunu lietojumu vecām lietām.

3. Sowilo (sowilo)

Trešajā pozīcijā - rune norāda izmaiņas, kuru kvalitāti simbolizē pirmā izlīdzināšanas rune. Tas ir, ja pirmais rune ir pozitīvs, tad izmaiņas būs pozitīvas, ja pirmais rune ir apgriezts, tad izmaiņas netiks iepriecinātas. Dažreiz tas paredz situācijas precizēšanu, notikumu pagriezienu.

divine_3_sources

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2022 attfreya.lv 2022-01-20 10:38:51 (GMT)