Frejas rūnas

ᛝ - Ingwaz : FERTILITĀTE

2196 %%HITS%% 2196
Lapa pievienota (rediģēta) 2020-10-30 04:25:56 2020-10-30 04:25:56
ingwaz -  INGWAZ   - ᛁᚾᚷᚹᚨᛉ - Rūnu raksturs INGWAZ -
ingwaz -  INGWAZ   - ᛁᚾᚷᚹᚨᛉ - Rūnu raksturs INGWAZ -

 ᛝ - Ingwaz : FERTILITĀTE

Rūna formula (rūnu kombinācija): INGWAZ

Veiksmīga pabeigšana, auglība. Vīrieši un sievietes. Palīdz izkļūt no cilpas situācijas. Fleece apvieno rezultātus pozitīvā veidā. Saskaņo un uzlabo cilvēka šarmu. Uzlabo spēju gūt vārtus par galveno. Palielina atbildības līmeni.

Fleece tiek izmantota visur, kur trūkst auglīgu spēku. Sieviešu neauglības vai vīriešu impotences gadījumos. Bez jebkādiem centieniem vai darbiem. Tas palīdz stiprināt ticību sev, atjaunot dzīvības spēku līdzsvaru. To lieto dziedināšanai.
Inguz rūne interpretācija iesācējiem

INGUZ personificē Mātes Zemes laulāto un šajā ziņā ir arī auglības simbols. Bieži vien tas atrodas roka uzraksta beigās, lai norādītu, ka rezultāts būs veiksmīgs. Šī zīme ir ļoti, ļoti labvēlīga.

PIEMĒROŠANA

Par auglību.

Par pēkšņu enerģijas izlaišanu.

Lai veiksmīgi pabeigtu jebkuru uzņēmumu.3-Rūnascript
Isa-ingwaz-Wunjo

Definīcija rūna vērtība ‹ingwaz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

ingwaz (ingwaz)

Uzticieties apziņas "vīriešu" daļai un iesaistieties aktīvā sadarbībā ar ārpasauli. Parādiet sevi vislabāk, efektīvāk un efektīvāk - „šeit un tagad”, nevis domājot par pagātnes neveiksmēm, ne par iespējamām (absolūti ilūzijām) nākotnes problēmām. Dzīvojiet tagad - saskaņā ar pilnīgu pašrealizācijas programmu!


 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2020 attfreya.lv 2020-10-30 04:25:55 (GMT)