Frejas rūnas

ᛡ - Ior : Jūras dzīvnieks - Jormungand. Pasaulē. Savienojumu. 

1594 %%HITS%% 1594
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-10-24 22:13:34 2021-10-24 22:13:34
 ᛡ - Ior : Jūras dzīvnieks - Jormungand. Pasaulē. Savienojumu. 

Nākamais, divdesmit astotais Northubrian sērijas rune tiek uzskatīts par loru, kas fonētiski nodod diftongu [Io], un tās forma ir līdzīga rune Hagal junior futarka. lor apzīmē jūras dzīvnieku.

Sākotnēji šo rune varēja saistīt gan ar bebru, gan dzīvnieku, kas kādreiz pastāvēja, bet arī pazuda Lielbritānijā 8. gadsimtā, un mītisku dzīvnieku, kas pazīstams kā indoeiropiešu kultūras kā pasaules čūskas tradīcijā. Skandināvu mitoloģijā šī būtne ir pazīstama kā Jormunganda, šī čūska ir tik liela, ka, apdzīvojot jūru visās Midgardas pusēs, tā ar muti spēj uztvert savu asti.

Mistiskā līmenī lor iemieso - pēc analoģijas ar divējādo dabu - amfībijas dzīvniekus, kas spēj dzīvot gan ūdenī, gan uz zemes, visu būtisko lietu dualitāti. Šī koncepcija ir izskaidrota, pamatojoties uz Skandināvijas mītu par Pasaules čūsku, kā to teicis vecākais un jaunākais Edda. Līdz brīdim, kad nāks Ragnaroka galīgā kaujas diena, Pasaules čūska dzīvo okeānā, kas apņem zemi, un ir būtiska Skandināvijas kosmogonijas un ideju par Visumu daļa. Jormungandas izzušanas sekas būtu bīstamākas un postošākas visām pasaulēm nekā viņa klātbūtne Midgard nomalē.

Dabas katastrofas, kas pārstāvētas kā šīs būtnes kustības, ir neatņemama visuma dabiskā gaita un cilvēka dzīves modelis. No šī viedokļa ir interesanti, ka stāsts par Thoru zveju. Thor ne tikai nozvejotas, bet arī mēģināja izvilkt Jormungand, bet viņa draugs, milzīgais Hryumīrs, sagriezis līniju un čūska atkal iegremdēja okeāna dziļumā. Šis mīts nav tik daudz, kas parāda pērkona Dieva veiklību, jo tas uzsver šī mēģinājuma neapdomību. Norvēģu mitoloģija, un pēc tam vecās angļu roka misticisms bez nosacījumiem atzīst izpratni par pretēju vienotību.

Gaisma nav iespējama bez tumsas
un nakti, ne dienu
rune lor ir spēka talismana līdzsvars -

saka vecs angļu runas dzejolis.

Thora dziesma stāstā ir parādīta kā mēģinājums pārkāpt caur līdzsvara likumu Visumā - kaut ko Dievs nevar paveikt, netraucējot tajā spēku līdzsvaru un neieslīdot haosā. Būdami bīstami, personificētie spēku spēki tiek atzīti par būtiskiem būtības komponentiem. Galvenais rūnu saturs ir norādīt, ka mēģinājums novērst vienu no polariski pretējām sastāvdaļām ir lemts neveiksmei.


Lor Zvērs vai čūska. Lietu divkāršais raksturs nozīmē Pasaules čūsku Jormungand, kas ir tik liels, ka var iekost savu asti un aptver visu pasauli.

Rīcība ir līdzīga laso pasaulei - savienojot visus dzīves aspektus, līdzsvarojot tos un stiprinot pamatu.

Formulās tā tiek izmantota, lai aizvērtu divus pretējos jēdzienus (biners), lai apzīmētu visas dzīves sfēras un visas cilvēka būtības vai parādības plaknes. Uz tā jūs varat sasaistīt formulas rezultātu, ja tas ietver daudzus aspektus. Kā tad, ja tās savienotu visas kopā un parādītu ceļu uz vienu rezultātu. Retāk izmanto formulās, lai burtiski apzīmētu zvēru - dzīvnieku. Piemēram, ārstēšanai vai aizsardzībai.

Meditācijā tas atklāj visu integritāti, palīdz redzēt visu kā vienotu sistēmu, lai savienotu visas diferencētās koncepcijas. Un arī būt harmonijā ar sevi un pasauli.

Galvenie jēdzieni: pasaule, savienojums, zvērs, daudzveidība.

Irāna - Valsts, kas atrodas: Vidējie Austrumi

Irāna, oficiālais nosaukums: Irānas Islāma Republika, ir Tuvo Austrumu valsts, kura atrodas Dienvidrietumu Āzijā. Ziemeļos Irāna robežojas ar Armēniju, Azerbaidžānu un Turkmenistānu, austrumos ar Pakistānu un Afganistānu, kā arī ar Turciju un Irāku rietumos.

https://lv.wikipedia.org/wiki/Irāna
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛁᛟᚱ

ᛁᛟᚱ

Fúthork rūnas:

ior -  IOR   - ᛁᛟᚱ - Rūnu raksturs IOR -

Vērtība rūnas ‹Isa-Othala-Raidho› trīs rūnas scenārijā

1. Isa (isa)

Rune Isa vērtība pirmajā pozīcijā ir debesu ass, ap kuru viss rotē, un šī ass ir pati. Absolūtā pārredzamība un ledus aukstums attiecībā pret to, kas notiek, var jums labi kalpot. Tas ir slēptās attīstības laiks, iegūstot svarīgu iekšējo pieredzi. Tas liecina par stagnāciju jebkurā jomā. Izmaiņas ir maz ticamas.

2. Othala (othala)

Otrajā pozīcijā - autoritāte, senču gudrība. Jebkura uzņēmuma panākumi ir atkarīgi no spējas to izmantot. Būdama domas runa, tai ir tieša saikne ar nodomu un personificē savas darbības ietvaru, konkrētu nišu, kurā jūsu vēlme tiks realizēta. Šī niša var būt kaut kas - lieta, ko dara ar savām rokām, profesionāls sasniegums, dziesma vai dzejoļi. Bet pirms jaunu attēlu uzņemšanas noteiktā formā vispirms dziediniet savu uztveri un apkārtējo telpu.


Othala pretējā pozīcijā

Otrajā vietā ir freebie. Nevajadzētu ievērot nekādus īpašus noteikumus, jo īpaši, lai ierobežotu sevi ar saistībām. Jebkurš pamats vai ierobežojošie apstākļi ir jānovērš. Atbrīvojieties no konvenciju un iestāžu ietekmes. Ar tīro nodomu jūs redzēsiet, ka notikumi, kas jums nepieciešami, notiek bez jūsu iejaukšanās.

3. Raidho (raidho)

Trešajā pozīcijā - pārtrauktā savienojuma un kārtības atjaunošana, taisnīguma triumfs. Dažos gadījumos ir jāpārvieto drošs ceļojums vai ceļojums.


Raidho pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - pagaidu šķēršļi. Dažreiz norāda uz negodīgu situācijas iznākumu.

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-24 22:13:34 (GMT)