Frejas rūnas

ᛃ - Jera : Ražu. Сikliskumu.

1083 %%HITS%% 1083
Lapa pievienota (rediģēta) 2020-09-22 07:48:05 2020-09-22 07:48:05
jera -  JERA   - ᛃᛖᚱᚨ - Rūnu raksturs JERA -

 ᛃ - Jera : Ražu. Сikliskumu.

Rūna formula (rūnu kombinācija): JERA

Fleece veiksmīgi pabeigta. Rune cikliskā cirkulācija. Mainīt visu gadu. Sēšana un novākšana. Jūs nevarat būt par vēlu, bet jūs nevarat steigāties. Fleece veicina lietu sekmīgu pabeigšanu īstajā laikā. Palīdz atbrīvoties no veltīgām darbībām.

Runu spēks Yer ir cikliska. Tas neietekmē notikumus, bet dod viņiem laiku augt. Tas veicina viena perioda attīstību un pabeigšanu un rada dabisku sākumu. Tā ir ziema, pārmaiņus vasarā, bet ne uzreiz, bet pakāpeniski - cauri visiem pavasara cikliem. Yer baro sēklas un palīdz to dīgtspējai un nogatavināšanai.
Jera rūnu interpretācija iesācējiem

Ražu.

Rūne kultūru un saņēma savlaicīgu atalgojumu. Turklāt viņa ir pakļauta tiesību jomai, tāpēc tā ir noderīga tiesas lietās.

PIEMĒROŠANA

Izmantojiet to, ja reālais rezultāts ir sasniedzams, ar noteikumu, ka jums nav žēl naudas, laika vai darba.

Lai noteikti notikumi apietu jums.

Palīdzēt tiesas lietās.3-Rūnascript
jera-Ehwaz-Raidho

Definīcija rūna vērtība ‹jera› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

jera (jera)

Esiet uzmanīgs mijiedarbībai ar citiem, īpaši ar partneriem, palīgiem, draugiem. Savstarpēja palīdzība un kopīgas aktivitātes skaidri noteiktās funkcionālās jomās - tas ir tas, kas tagad ir vajadzīgs. Ja runājam par peļņu, naudu, izaugsmi un kaut ko realizējot, process ir sācies! Vienkārši esiet uzmanīgs un gudrs - process pakāpeniski, lēnām, bet pārliecinoši palielina tempu. Veiciet ieguldījumus un ieguldījumus, neaizmirstiet par dāvanām un kreditēšanu.


 

Russian English

Disclaimer-lv

© 2017-2020 attfreya.lv 2020-09-22 07:48:04 (GMT)