Frejas rūnas
Рейтинг 10 из 14 на основе 2838 просмотров.

ᛃᛉᛒ - Jera-Algiz-Berkano : Atgūšana, glābšana

Jzb
2838 %%HITS%% 2838
Lapa pievienota (rediģēta) 2020-07-07 12:45:36 2020-07-07 12:45:36

Jzb

Jzb
jzb -  JZB   - ᛃᛉᛒ - Rūnu raksturs JZB -

ᛃᛉᛒ

ᛄᛉᛒ

Futark rūnas
Northumberland rūnas
 ᛃᛉᛒ - Jera-Algiz-Berkano : Atgūšana, glābšanaᛃᛉᛒ - Jera-Algiz-Berkano
Atgūšana, glābšana

3-Rūnascript
Jera-Algiz-Berkano

Vērtība rūnas ‹Jera-Algiz-Berkano› trīs rūnas scenārijā

1. Jera (jera)

Pirmās pozīcijas rune Hyères vērtība ir raža, notikumi notiek tiem piešķirtajā laikā. Tas ir laiks, kad atmaksāties par pagātnes labiem vai ļauniem darbiem. Prognoze ir ieguldītā laika un piepūles rezultāta rādītājs. Reizēm tas norāda uz „strauju” situāciju, kuras cēlonis var būt nesavlaicīgas darbības, rezonanses trūkums ar dabiskiem cikliem. Tā kā tā ir karmas rune, tas parāda, ka problēmas cēloņi var būt ļoti dziļi, varbūt tālā pagātnē. Vasaras mākoņi satur lielisko ražu cēloni. Lietus krīt uz zemes.

2. Algiz (algiz)

Otrajā pozīcijā - necaurspīdīgs ieteikums pievērst uzmanību viņu aizstāvībai vai drošībai. Mēģiniet saglabāt savu izvēlēto rīcību un mērķi, kas ir cienīgs. Tiek ieteikts parādīt diplomātiju un komunikācijas elastību. Saglabājot modrību, izmantojot priekšstatu un intuīciju, jūs varat izvairīties no daudzām briesmām.


Algiz pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā no jums ir nepieciešamas zināšanas un precīzs aprēķins. Jums var būt tikai savs, neuzticieties nevienam. Dažās situācijās viņš iesaka uzrādīt pašuzupurēšanos, veltīt tik daudz sava laika un enerģijas, cik nepieciešams šajā situācijā. Vissvarīgākais, neaizmirstiet, kāpēc jūs to darāt. Ja jūs esat patiesi un atklāti pietiekami, jūs varat pozitīvi mainīt jebkuru situāciju.

3. Berkano (berkano)

Trešajā pozīcijā - sniedz pozitīvu rezultātu jebkurā jautājumā. Saistībā ar attiecībām, kopā ar Jeroy, norāda grūtniecību, dāmu vizīti, varbūt mātes ierašanos ar bērnu.


Berkano pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - ir kļūmes, neveiksmes pazīme. Labākajā gadījumā tas nozīmē garu staigāšanu, garu un sarežģītu ceļu uz mērķi.

divine_3_sources

 


Russian English

© 2017-2020 attfreya.lv 2020-07-07 12:45:36 (GMT)