Frejas rūnas

Laᚷuz

1 %%HITS%% 1
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-12-02 03:06:47 2021-12-02 03:06:47
Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛚᚨᚷᚢᛉ

ᛚᚨᚷᚢᛉ

Fúthork rūnas:

laguz -  LAGUZ   - ᛚᚨᚷᚢᛉ - Rūnu raksturs LAGUZ -
Rūna formula (rūnu kombinācija): LAGUZ

Laguz (ᛚ) ir vecākā Futhark divdesmit pirmā rune. Runas nosaukums ir "ūdens, ezers". Vītols ir cieši saistīts ar Laguaz rune.

Plūsma. Dzīve ir kā ūdens: tā plūst, mainās un attīstās bez apstāšanās. Intuitīvā pareizā ceļa jēdziens. Rune Odin. Atklāj radošas un burvīgas iespējas. Fleece baro un apgaismo visus būtnes līmeņus. Attīsta spēju saņemt enerģiju no ārpasaules.

Plūsmas rune, plūstošs spēks. Tā ir "zemapziņā", kas dod ceļu dzīvības enerģijas realizācijai. Pieredzes un spēju radīšana, lai izprastu jūtas un emocijas. Fleece uzlabos jūsu jutīgumu un intuitīvo melodiju ar jūsu vitālās enerģijas plūsmu.


3-Rūnascript
Laguz-Ansuz-Gebo

Definīcija rūna vērtība ‹Laguz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

Laguz (laguz)

Uzticieties "sievietes" apziņas daļai, kas spēj peldēties vajadzīgo notikumu plūsmā, harmoniski iekļaujot visu, kas notiek jūsu dzīves plūsmā. Ir svarīgi uzticēties instinktiem, intuīcijām. Galvenais ir nevis iesaistīties jebkādos konfliktos, ne pieņemt lēmumus, kas var traucēt notikumu gaitu.

Laguz pretējā pozīcijā

Apskatiet, kas notiek ar jums un dzīvē, kas jūs aizvedīs no sāniem. Neatstājot kustību, atdaliet sevi un novērtējiet - varbūt jūs zaudējat savu individualitāti un jūsu bizness ir kļuvis svarīgāks par jums? Vai jau ir iespējams atstāt kontroli pār aktuāliem notikumiem un sākt citus?

 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-12-02 03:06:47 (GMT)