Frejas rūnas

ᛚ - Laguz

1537 %%HITS%% 1537
Lapa pievienota (rediģēta) 2021-09-19 16:10:41 2021-09-19 16:10:41
 ᛚ - Laguz

ᛚᚨᚷᚢᛉ


Laguz

Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛚᚨᚷᚢᛉ

ᛚᚨᚷᚢᛉ

Fúthork rūnas:

laguz -  LAGUZ   - ᛚᚨᚷᚢᛉ - Rūnu raksturs LAGUZ -
Rūna formula (rūnu kombinācija): LAGUZ

Plūsma. Dzīve ir kā ūdens: tā plūst, mainās un attīstās bez apstāšanās. Intuitīvā pareizā ceļa jēdziens. Rune Odin. Atklāj radošas un burvīgas iespējas. Fleece baro un apgaismo visus būtnes līmeņus. Attīsta spēju saņemt enerģiju no ārpasaules.

Plūsmas rune, plūstošs spēks. Tā ir


3-Rūnascript
laguz-Ansuz-Gebo

Definīcija rūna vērtība ‹laguz› par rūnas kārtību par situāciju "Rūne valde" (Вячеслав Катышков, Екатерина Краснова. "Руна Лагус, или путь шаманского сновидения в толковании Футарка")

laguz (laguz)

Uzticieties "sievietes" apziņas daļai, kas spēj peldēties vajadzīgo notikumu plūsmā, harmoniski iekļaujot visu, kas notiek jūsu dzīves plūsmā. Ir svarīgi uzticēties instinktiem, intuīcijām. Galvenais ir nevis iesaistīties jebkādos konfliktos, ne pieņemt lēmumus, kas var traucēt notikumu gaitu.

laguz pretējā pozīcijā

Apskatiet, kas notiek ar jums un dzīvē, kas jūs aizvedīs no sāniem. Neatstājot kustību, atdaliet sevi un novērtējiet - varbūt jūs zaudējat savu individualitāti un jūsu bizness ir kļuvis svarīgāks par jums? Vai jau ir iespējams atstāt kontroli pār aktuāliem notikumiem un sākt citus?


 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-09-19 16:10:41 (GMT)