Frejas rūnas

ᛗ : Двадцатой нортумбрийской руной ir Man [Mannaz], fonētiski norādot skaņu [M] :: Man :: Vērtība rūnas Манназ-Ансуз-Наутиз

1249 %%HITS%% 1249
Lapa pievienota (rediģēta) 2017-11-07 03:37:44 2017-11-07 03:37:44
 ᛗ : Двадцатой нортумбрийской руной ir Man [Mannaz], fonētiski norādot skaņu [M] :: Man :: Vērtība rūnas Манназ-Ансуз-Наутиз

Man [Mannaz], fonētiski norādot skaņu [M].


Nosaukums рунического zīmes ar daudziem ģermāņu valodas tiek tulkots kā "cilvēks" (salīdziniet angļu val. man to. Mann),tomēr saturs pašas rūnas daudz plašāks. Rune Man толкованиях нортумбрийского Футарка apraksta cilvēku kā tādu, bet nav obligāti vīrieti. Plānots, ka šī rūna apzīmē cilvēciska būtne vispār, uzsverot galvenā īpašība cilvēka dabu, kas, наличествуя katrā atsevišķā indivīda, vai tas būtu vīrietis, sieviete vai bērns, nosaka to kā cilvēks.Древнеанглийская руническая dzejolis saka šādi:Laimīgs ir tas, kas близкимилюбимыйсвое vienotība ar viņiem apzinās,bet nāves viņš, un расставатьсясуждено,jo tālāk nāve, темтягостней šķiršanās.Uz pasaules lietām līmenī Man apzīmē daļiņu kopējo pieredzi kopienas vai veida, ko iegūst atsevišķs indivīds, apzinoties savu unikalitāti, no vienas puses, un nespēju izteikt šo savu unikalitāti ārpus saskarsmes ar citiem cilvēkiem - no otras.Ar mistisko interpretāciju rūnas Man, izejot no tās grafisko zīmi, uztver to kā pārdomas arhetipi cilvēku. Kopš pašiem pirmajiem kultūras cilvēks uzskatīja sevi kā ļaut nelielu, bet atspoguļo sabiedrības, pasaules un visuma. Saskaņā ar šo seno priekšstatam par cilvēku kā par микрокосме, rune Man mistikas līmenī izsaka visas izpausmes накапливаемого cilvēku un sabiedrību pieredze, ar kuru cilvēks nav spējīgs realizēt ieķīlāto tajā personīgo potenciālu.

http://florell-page.narod.ru/Asatru/futhark/futhark_n.htm

Translated by service «Yandex.Translate»

Futark rūnas
Northumberland rūnas

Fúthark rūnas:


ᛗᚨᚾ

ᛗᚨᚾ

Fúthork rūnas:

man -  MAN   - ᛗᚨᚾ - Rūnu raksturs MAN -

Vērtība rūnas ‹Mannaz-Ansuz-Nauthiz› trīs rūnas scenārijā

1. Mannaz (mannaz)

Rune Mannaz vērtība pirmajā pozīcijā ir spogulis. Jūs esat iemesls tam, kas ir, stāvot pie notikumiem, kas notiek ar jums. Tagad ir piemērots brīdis pozitīvai un progresīvai izpratnei par "Es esmu mana pasaule", lai iesakņotos jūsu dvēselē. Ir iespējams īstenot savus plānus. Problēmas gadījumā norāda, ka jūsu problēmu cēlonis ir jūsu izredzes vai drīzāk pārmērīga draudzība. Vienkārši runājot - jūs pats par sevi ir vainīgi. Fleece norāda uz vienotības meklēšanu ar pasauli, jūs aizņemat sociālo nišu, kurā jūs jūtaties visērtāk.


Mannaz pretējā pozīcijā

Apgrieztās rune Mannaz vērtība pirmajā pozīcijā - rune norāda, ka kāds iejaucas jūsu lietās. Jūs varat tikties ar savu personīgo negatīvo malu. Raksturīgās iezīmes, piemēram, neapmierinātība ar sevi, atsvešinātība un pašapziņas trūkums, ir šīs problēmas pamatā. Tiek parādīts scenārijā, kas liecina par jūsu dvēseles daļas zudumu. Pārmērīga bažas par darbu un ikdienas dzīvi var izraisīt harmonijas zudumu ar pasauli un ar sevi. Viss var nokrist no rokām tikai tāpēc, ka esat pretrunā ar savu dvēseli. Tagad nav labākais laiks, lai meklētu palīdzību vai atbalstu. Dažos gadījumos norāda uz to, ka nav sava pasaules skatījuma.

2. Ansuz (ansuz)

Otrajā pozīcijā veiciet notikumus, kas notiek kopā ar jums un ap jums, kā zīmes un zīmes. Savā uzvedībā veselais saprāts un princips \"kaut ko iegūt ir svarīgi tagad - vispirms jums ir jādod kaut kas\". Mēģiniet iegūt maksimālu informāciju par pašreizējo situāciju, parādīt savu sabiedriskumu, sabiedriskumu un runas pievilcību.


Ansuz pretējā pozīcijā

Otrajā pozīcijā ir triks. Situācija ir jālabo, izmantojot visus pieejamos līdzekļus, neizslēdzot veselīgu adventurismu, viltību un veiklību. Dažos gadījumos ir norāde par informācijas avota maiņu. Nokļūt apakšā, skatieties dvēseles dziļumā. \"Kas es esmu, no kurienes es esmu, kāpēc es esmu šeit?\" Jums vienkārši jānovērš tas, kas noticis nepareizi, noskaidrojiet \"problēmas\" cēloni un izlabojiet to.

3. Nauthiz (nauthiz)

Trešajā pozīcijā - atrast vēlamo. Krīzes situācijās tas norāda uz viršanas punkta sasniegšanu, kas nepieciešams vienīgā pareizā lēmuma pieņemšanai. Bet, ietaupot enerģiju, jūs varat tikt galā ar jebkurām situācijām un sasniegt savu mērķi.


Nauthiz pretējā pozīcijā

Trešajā pozīcijā - izdarot nepareizu rīcību, neveiksmi, uzņēmuma neveiksmi. Iespējams, ka jūsu vissliktākās bailes piepildīsies. Dažos gadījumos tas liecina par ciešanu turpināšanos vai krīzes pastiprināšanos

divine_3_sources
 


Russian English
Disclaimer-lv

© 2017-2021 attfreya.lv 2021-10-26 16:01:16 (GMT)